MIMORIADNE TRAGICKÝ ZAČIATOK SEPTEMBRA v Bratislavskom kraji: V jeden deň sa stali tri smrteľné dopravné nehody!

Mimoriadne tragicky začal nový mesiac na cestách v Bratislavskom kraji – na cestách vyhasli tri životy v dôsledku vážnych dopravných nehôd.

K prvej nehode došlo v Mlynskej doline, v úrovni pripájača diaľnice D2 v smere do Petržalky. V tomto úseku dostalo vozidlo zn. Mercedes C z doposiaľ presne nezistených príčin vozidlo šmyk, na ceste začalo rotovať a prešlo mimo cesty na trávnatú plochu kde došlo k nárazu do stĺpa verejného osvetlenia. Následne ľavou časťou narazilo zboku do stromu a zostalo stáť vo vodnej priekope. Vo vozidle sa nachádzali dve osoby – 30-ročný muž utrpel zranenia ktorým na mieste nehody podľahol, druhá osoba 31-ročný bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice. Škoda spôsobená pri tejto dopravnej nehode bola vyčíslená na 15.000 ,- €.

K druhej nehode došlo krátko pred 06.00 h v obci Modra. 58-ročný cyklista jazdil na bicykli v smere na časť Králová, pričom počas jazdy z doposiaľ presne nezistených príčin spadol na vozovku a utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.

Tretia tragická nehoda sa stala krátko pred 14.00h v okrese Malacky. 52-ročný vodič motocykla zn. Yamaha prechádzal rovným úsekom medzi Malackami a Pernekom. Do jazdnej dráhy mu vbehla lesná zver – daniel. Pri zrážke stratil kontrolu nad motocyklom, zišiel do priekopy kde narazil do stromu. V dôsledku nárazu utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.

Vo všetkých troch prípadoch bolo zo strany príslušného policajného útvaru začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, a zo strany policajtov bude nasledovať vyšetrovanie presných príčin ako aj okolností, za ktorých k nehodám došlo.

 

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com