MIMORIADNE PÁTRANIE! V AUTOBUSE OBŤAŽOVAL MALOLETÉHO CHLAPCA: Poznáte muža na fotografiách?

Bratislavskí policajti pátrajú po totožnosti muža, ktorý by mohol prispieť k objasneniu prípadu obťažovaného chlapca v bratislavskej MHD. 

Policajti vo štvrtom bratislavskom okrese sa aktuálne intenzívne zaoberajú prípadom, ku ktorému došlo v uplynulých dňoch v autobuse MHD v smere do Devínskej Novej Vsi.
Podľa doterajších informácií mal doposiaľ neznámy muž počas cestovania v autobuse MHD prenasledovať 10-ročného chlapca. Chlapec chcel z blízkosti muža odísť, avšak muž sa aj napriek tomu zdržiaval v jeho blízkosti a cez oblečenie sa dotýkal svojich intímnych častí tela. Celý incident, ktorý trval niekoľko minút ukončila až jedna z cestujúcich, ktorá začala na muža kričať. Ten z miesta utiekol, pričom žena chlapca následne odprevadila až pred dvere domu.
Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v súvislosti s týmto prípadom už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Po totožnosti muža intenzívne pátrame.
V súvislosti s vyšetrovaním prípadu sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení neznámeho muža. Ten by svojimi informáciami mohol napomôcť k náležitému objasneniu tohto skutku,“ uviedla polícia. Informácie o mužovi, ktorý by mohol objasniť incident, môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com