MIMORIADNE PÁTRANIE! V AUTOBUSE OBŤAŽOVAL MALOLETÉHO CHLAPCA: Poznáte muža na fotografiách?

Bratislavskí policajti pátrajú po totožnosti muža, ktorý by mohol prispieť k objasneniu prípadu obťažovaného chlapca v bratislavskej MHD. 

Policajti vo štvrtom bratislavskom okrese sa aktuálne intenzívne zaoberajú prípadom, ku ktorému došlo v uplynulých dňoch v autobuse MHD v smere do Devínskej Novej Vsi.
Podľa doterajších informácií mal doposiaľ neznámy muž počas cestovania v autobuse MHD prenasledovať 10-ročného chlapca. Chlapec chcel z blízkosti muža odísť, avšak muž sa aj napriek tomu zdržiaval v jeho blízkosti a cez oblečenie sa dotýkal svojich intímnych častí tela. Celý incident, ktorý trval niekoľko minút ukončila až jedna z cestujúcich, ktorá začala na muža kričať. Ten z miesta utiekol, pričom žena chlapca následne odprevadila až pred dvere domu.
Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v súvislosti s týmto prípadom už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Po totožnosti muža intenzívne pátrame.
V súvislosti s vyšetrovaním prípadu sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení neznámeho muža. Ten by svojimi informáciami mohol napomôcť k náležitému objasneniu tohto skutku,“ uviedla polícia. Informácie o mužovi, ktorý by mohol objasniť incident, môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.