MIMORIADNE PÁTRANIE! Motorkár so zbraňou v ruke prepadol banku v Trnave. Nepoznáte ho?

Trnavskí kriminalisti vyšetrujú lúpežné prepadnutie miestnej banky. Za bieleho dňa a priamo pod kamerami nákupného centra muž vošiel do pobočky a žiadal od pracovníčky finančnú hotovosť.

V sobotu (13.8.2022), o 12:37 prišiel maskovaný muž do priestorov banky v nákupnom centre na Veternej ulici v Trnave. V tom čase sa v nej nachádzala jedna pracovníčka, ku ktorej pristúpil a so zbraňou v ruke od nej žiadal peniaze. Zamestnankyňa mu v strachu o svoj život hotovosť vydala. Vtedy prišiel na pobočku náhodný zákazník, čo lupiča vyrušilo a preto rýchlo vložil peniaze aj zbraň lupič do prineseného ruksaku a odišiel preč.

Muž by mal mať približne 40 rokov, bol vyššej postavy a rozprával plynule po slovensky. Na sebe mal oblečenú motorkársku kombinézu a výraznú helmu. S sebou mal aj bledý ruksak.
Policajti sa ihneď začali prípadom intenzívne zaoberať a po podozrivom mužovi začali pátrať. Vec polícia rieši v súvislosti so zločinom lúpeže, za ktorý môže páchateľovi, v prípade dokázania viny, hroziť 7 až 12 ročný pobyt vo väzení.

Ak ste muža na záberoch spoznali, je vám známe jeho oblečenie, alebo ste v tom čase niečo podozrivé v okolí miesta činu videli, bezodkladne zavolajte na bezplatné policajné číslo 158, alebo napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com