MIMORIADNE PÁTRANIE! Len 16-ročná Tiffany je NEZVESTNÁ od decembra minulého roka! Nevideli ste ju?

Galantskí policajti už dlhšiu dobu hľadajú nezvestnú Tiffany Stojkovú z okresu Galanta. Na políciu prišiel koncom januára otec mladého dievčaťa s tým, že sa mu dcéra nevrátila domov. Policajti ihneď začali po dievčine pátrať.

Na políciu prišiel koncom januára otec mladého dievčaťa s tým, že sa mu dcéra nevrátila domov. Policajti ihneď začali po dievčine pátrať.
Tiffany mala zo svojho prechodného bydliska odísť vo večerných hodinách, ešte začiatkom decembra. Odvtedy sa nikomu známemu neozvala. Hľadané dievča už z domu odišlo aj v minulosti, a práve vtedy sa zdržiavala u našich českých susedov.
Tiffany je 165 cm vysoká, strednej postavy a má dlhé hnedé vlasy.

“Podľa našich informácií by sa dievčina mohla nachádzať aj v Českej republike, preto vás žiadame o pomoc a ak máte možnosť, zdieľajte náš príspevok aj na stránkach v ČR. Pokiaľ máte o dievčati akékoľvek relevantné informácie, viete kde a s kým by sa v súčasnosti mohla zdržiavať, zavolajte na bezplatné číslo 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj,” žiadajú o pomoc trnavskí policajti.

 

zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com