MIMORIADNE PÁTRANIE! Cyklisti zaútočili na mladý pár v aute. Poznáte tohto muža?

Podľa doterajších informácií k uvedenej udalosti došlo dňa 19.02.2022 približne v čase o 17.34 hod v blízkosti obchodného centra na Pribinovej ulici v Bratislave.
Na križovatke pri Starom Moste v smere k obchodnému centru v podvečerných hodinách oznamovateľ spolu so svojou priateľkou čakali na zelený svetelný signál. Po rozsvietení zeleného signálu sa začali hýbať smerom dopredu, avšak početná skupina cyklistov idúca súbežne s nimi im bránila v pohybe. Zrazu začuli dva údery do vozidla.
Jeden úder identifikovali ako hodené vajca do vodičových dverí. Po úderoch do vozidla oznamovateľ stiahol okno a zakričal na cyklistov. Zrazu ho jeden z cyklistov opľul, a tak sa oznamovateľ rozbehol za osobou, ktorá ho opľula. Vzápätí cyklista použil vreckový aerosólový rozprašovač, ktorý nastriekal oznamovateľovi do tváre.
Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na fotografiách, oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com