MIMORIADNE PÁTRANIE! 16-ročná žiačka základnej školy je nezvestná piaty deň!

Polícia v Nových Zámkoch žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Paris Lebóovej zo Semerova. Menovaná je nezvestná od piatka, kedy okolo deviatej ráno odišla po prvej vyučovacej hodine zo Základnej školy na ulici Gábora Bethlena v Nových Zámkoch.

Polícia v Nových Zámkoch žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Parise Lebóovej zo Semerova. Menovaná je nezvestná od piatka 29.04.2022, kedy okolo 09.00 hod. odišla po prvej vyučovacej hodine zo Základnej školy na ul. Gábora Bethlena v Nových Zámkoch. Odvtedy sa nikomu zo svojich príbuzných neozvala.

Nezvestné 16 ročné dievča je asi 170 cm vysoké, štíhlej postavy. Má hnedé rovné vlasy po plecia a modré oči. Naposledy mala oblečené čierne nohavice, čierne tričko a bledomodrú rifľovú bundu. Obuté mala čierne botasky a mala so sebou aj čierny plátenný ruksak.
Vzhľadom k tomu, že i napriek doteraz vykonaným opatreniam sa nepodarilo menovanú vypátrať, žiadame o pomoc aj širokú verejnosť.

Informácie k pohybu, alebo pobytu nezvestnej Parise Lebóovej je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.

zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com