Milan Kňažko: Prvé foto i slová po boji s koronavírusom! Ďakuje zdravotníkom za záchranu života.

Zdieľajte článok na

Milan Kňažko zverejnil svoju prvú fotografiu od začiatku boja s koronavírusom. Pohľad naňho je veľmi bolestivý.

 

Verejne priznal, že jeho test na koronavírus je pozitívny 29. septembra. Hospitalizovali ho, pretože mal vysoké teploty a veľké bolesti. Priznal sa, že hral niekoľko predstavení bez rúšok. „My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy,“ napísal vtedy s dodatkom, že je „covid pozitív“ už šiesty deň.

Z nemocnice všetkých vyzýval, aby „nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov“. „Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých, ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že Covid je len ľahká chrípka,“ dodal z nemocnice.

 

„S veľkou vďakou a hlbokou úctou sa skláňam pred sestričkami, doktormi a všetkými zdravotníkmi, ktorí v týchto ťažkých časoch a mimoriadne náročných podmienkach riskujú svoje zdravie, aby chránili to naše, vrátane záchrany toho najcennejšieho, životov,“ ozval sa Kňažko opäť na sociálnej sieti. Nabáda zodpovedných ústavných činiteľov, aby zdravotníkov ohodnotili v nastávajúcej reforme nielen slovami.

„Ešte raz vám ďakujem za starostlivosť, ľudskosť, trpezlivosť a odbornosť,“ napísal Kňažko.

 

S veľkou vďakou a hlbokou úctou sa skláňam pred sestričkami, doktormi a všetkými zdravotníkmi, ktorí v týchto ťažkých…

Zveřejnil(a) Milan Kňažko dne Středa 14. října 2020

 


Zdieľajte článok na

You Might Also Like