Miesto, z ktorého vám nabehnú zimomriavky! Lovci duchov sa vybrali do Českej pevnosti Jozefov, toto tam našli…

Ak ste si ešte dodnes mysleli, že niečo také ako lovci duchov existuje len vo filme, boli ste na omyle. Jedna z takýchto skupín je totižto aj u nás na Slovensku. To, čo zažili v českej pevnosti vám navodí zimomriavky.

Slovak Ghost Hunters, je skupina Slovákov, ktorých fascinujú paranormálne javy, a preto ich dobrovoľne skúmajú a vyhľadávajú. Naposledy sa rozhodli navštíviť pevnosť Jozefov v Českej Republike, ktorá ma veľmi dlhú históriu. Jej korene siahajú až do obdobia života Márie Terézie.

Pevnosť Jozefov bola v minulosti využívaná ako vojenské opevnenie, neskôr ako sklad a kasárne a nakoniec ako väznica. Po vojne však budovu chceli zbúrať, no stále sa zachovala jej veľká časť. Tajnou časťou tejto pevnosti, ktorá na toto miesto pritiahla aj lovcov duchov sú podzemné chodby dlhé štyridsaťsedem kilometrov.

neho nevysvetliteľné javy a občas aj obrysy postáv. Lovci už hneď v prvej fáze ich objavovania uvideli prvé entity, ktoré sa zobrazovali v podobe bielej gule. Taktiež započuli akoby niekto povedal meno jedného z nich. Člen tejto skupiny sa tiež vyjadril, že neznámy hlas im prezradil, že na tom mieste zomrel.

Lovci ďalej pokračovali hlbšie do chodieb, kde je úplná tma a ticho. Na prekvapenie tam však horela sviečka, ktorú nemal nikto z nich ako zapáliť. Ako ju zbadali, hneď aj zhasla. Keď prešli okolo sviečky a vracali sa naspäť sviečka bola opäť zapálená. Títo profesionáli mali pri sebe diktafón s vysokou citlivosťou, a tak si nahrali odpoveď na ich otázku, v ktorej sa pýtali ako sa daný duch volá. Odpoveď bola „kočko“.

Aj kvôli tomuto sú členovia Slovak Ghost Hunters presvedčení, že na svete sú stále duše, ktoré tu len tak blúdia a hľadajú pokoj.

ZDROJ youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com