Matka troch detí sa na Facebooku pochválila, že má nového snúbenca. Reakcia jej bývalého manžela vyvolala na internete vlnu reakcií!

Keď sa končí dlhý vzťah medzi dvoma ľuďmi, je dôležité spomenúť si na dobré časy a ísť ďalej.

Bohužiaľ, väčšinou je veľmi ťažké myslieť len na príjemné spomienky a naše vnímanie reality je maskované množstvom zlých pocitov voči osobe, ktorú sme kedysi milovali.

Najhoršie je, keď sú do toho všetkého zapojené deti. Práve oni najviac pociťujú, že ich rodičia sa nielenže nemajú radi, ale často sa dokonca nenávidia.

Existujú však aj príklady ľudí, ktorí sa dokázali posunúť vpred tým, že mysleli nielen na seba, ale predovšetkým na druhých.

Blake Higginbotham je takýmto príkladom. Otec troch detí, ktorý na svojom profile na Facebooku zdieľal správu, že jeho bývalá manželka, matka jeho detí, má nového snúbenca.
Tu je to, čo Blake napísal v príspevku, ktorý už zdieľali tisíce ľudí:

 

„Tu je moja bývalá manželka. Matka mojich troch detí. Žena, ktorá priviedla na svet tri moje deti.

Vzali sme sa mladí, mali sme tri deti a trpký rozvod.

O tri roky neskôr je naša známosť úplne iná. O naše deti sa delíme rovnako a vo všetkom ich podporujeme. Sme tím.

Muž, s ktorým je teraz, je skvelý. Je skvelý pre moje deti a tie ho na smrť milujú. Ako otec. Nič viac som si nemohol priať. Úprimne im želám všetko najlepšie. Som vďačný za mnohé veci vrátane vášho vzťahu.

Každého, kto je rozvedený, povzbudzujem, aby sa na to pozeral z tej lepšej stránky. To, že vám to nevyšlo ako manželom, neznamená, že nemôžete byť mamou a otcom.“

 

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com