Matka sa ocitla pred súdom za to, že potrestala dcéru varechou! Čo si o tom myslíte?

Spread the love

Takmer neuveriteľný príbeh sa stal 35 ročnej matke. Jej dcéra aj napriek viacerým upozornenaim zjedla hamburgery pre psa spolu s tabletkami na odčervenie, za čo od svojej matky dostala po zadku. Avšak to, akú dohru malo jej rozhodnutie určite nikto nečakal.

Mladá žena z austrálskeho mesta Perth svoju dcéru udrela po zadku preto, pretože začala jesť z ich chladničky hamburgery, ktoré boli určené pre ich psov.

V hamburgeroch bolo staršie meso, do ktorého dala žena tabletky na odčervenie. Jej 9 ročná dcéra však jasný zákaz konzumácie týchto hamburgerov porušila, matke praskli nervy a tak ju capla po zadku. Po tomto udretí, dcéra vyhodnotila situáciu ako neprimeranú a rozhodla sa ísť na políciu. Na policajnej stanici policajtom opísala, že ju matka silno udrela a taktiež že ju zatvára v izbe. Musíme podotknúť, že 9 ročné dievča trpí poruchou ADHD, kvôli ktorej pravidelne navštevuje odborníka.

Nahnevané dievča celú vec ohlásilo na polícii s tým, že ju matka zranila a zvykne ju zatvárať v izbe. Celá vec sa dostala až na súd. Sudca matku odsúdil za to, že použila zbytočnú silu na potrestanie dcéry. Dostala pokutu 750 dolárov (vyše 660 eur) s tým, že sa to už nesmie opakovať, uviedol Daily Mail.

Matka sa pred súdom obhajovala tvrdením, že v žiadom prípade svoju dcéru silno nebije. Capnutie, po ktorom skončila na súde bolo primerané situácií. Svoj čin ospravedlňovala taktiež pocitmi frustrácie a strachom50 dolárov. Aj napriek svojmu tvrdeniu dostala pokutu vo výške 750 dolárov.

You Might Also Like