Matka opisuje, ako pitbull ťahá jej dcéru za plienku a zachraňuje ju tak pred požiarom!

Niektorí rodičia sa veľmi boja o svoje deti, a preto často nechcú mať v dome domáce zviera. A ešte viac pitbull, plemeno, ktoré sa považuje za „agresívne“. Príbeh fenky menom Sasha však ukazuje, že nie všetky pitbully sú agresívne. A často sú to veľmi starostlivé a milujúce psy.

Latana Chai žije v Kalifornii a má 7-mesačnú dcéru Masailah. Jednej noci žena počula, ako jej fenka Saša veľmi hlasno šteká. Niečo nebolo v poriadku, pretože štekot bol veľmi nezvyčajný. Žena si neskôr v rozhovore spomenula, že pes štekal a skákal na zadné dvere domu. Keď Latana otvorila dvere, Saša okamžite vbehol dnu a štekal.

Žena si všimla dôvod štekotu. V susednom dome vypukol požiar. Matka okamžite vybehla po dcéru na poschodie, ale zistila, že Saša sa o ňu už postarala. Latana videla, ako Saša ťahá Masailah za plienku.

Masailah a Sasha sa narodili v podobnom čase a radi trávia čas spolu a hrajú sa. Krásne je, že Saša, keď videla oheň, chcela Masailah zachrániť, ako len mohla. Preto sa zaťala do plienky a chcela dievčatko odtiahnuť preč od nebezpečenstva.

Rodina je presvedčená, že nebyť pohotovej a rýchlej reakcie ich pitbulla, mohol sa tento príbeh skončiť tragicky. Psy sú skutočnými priateľmi ľudí!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com