Matka nedúfala, že bude svoje dieťa ešte niekedy počuť, keď sa stalo niečo neočakávané!

Pre matku je okrem narodenia dieťaťa ohromným darom, keď ho prvý krát počuje hovoriť. Najsladšie slová vychádzajú vždy z detských a nevinných úst. Bohužiaľ malá Taylor trpí od svojho narodenia nonverbálnym autizmom. Táto choroba ju odsúdila na prežitie života v tichu. Lekári jej matke oznámili, že dievčina hoci krásna ako princezná nikdy nebude môcť rozprávať.

Pred niekoľkými dňami sa však stalo niečo nevídané. Nakoľko je maličká inak krásne a zdravé dievčatko, spoločenského života sa aktívne zúčastňuje. Okrem iných mimoškolských aktivít navštevuje aj gymnastiku. Jedného dňa, keď brala Briana brala svoju dcéru na gymnastiku, rozhodli sa spríjemniť si deň zastávkou v rýchlom občerstvení na hranolky. Nakoľko ich Taylor zbožňuje, veľmi sa tešila.

V tom sa jej podarilo vysloviť slová, ktoré by dojali každú ženu. Hoci s námahou, no predsa dostala zo seba: „MAMI.“ Keď to jej matka počula, nedokázala uveriť vlastným ušiam. Ihneď sa chopila telefónu, a podarilo sa jej tento zázračný a magický okamžik zaznamenať.

„Už som sa pomaly vzdávala nádeje, že budem niekedy počuť roztomilý hlas mojej milovanej Taylor. Naša komunikácia v domácnosti sa uskutočňuje len prostredníctvom znakovej reči. Čo sa týka úloh do školy, používame iPad na všetko. Keď som ju vtedy počula, bol to po jej narodení druhý najkrajší okamih v mojom živote.“

Mladá mamička po ukončení video záznamu preplakala od šťastia celé popoludnie. Video sa stalo okamžite hitom na sociálnych sieťach. Momentálne dosahuje takmer 300 tisíc vzhliadnutí a toto číslo stále rastie.

ZDROJfacebook.com/briana.blankenship13

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com