Matka čakala trojičky, všetko prebiehalo v poriadku až pokiaľ…Radosť z novonarodených trojičiek sa vzápätí zmenila na bolesť…

V dnešných časoch nie je bežné, aby žena mala trojičky. Je to ojedinelý prípad, ktorý so sebou prináša radosti, ale aj určité riziká. Napriek tomu však býva príchod dieťatka či v tomto prípade niekoľkých detí potešením.

Martin Magoya sa spolu so svojou manželkou a ich prvým 6-ročným synom tešili na príchod trojičiek. Taktiež sa naň zodpovedne pripravili. Nakúpili plienky, postieľky, mnoho oblečenia a iné potreby pre deti. Zdalo sa, že ich šťastný a pokojný život nemôže nič narušiť.

Keď prišiel deň pôrodu, všetko prebiehalo najskôr normálne. Odrazu však nastali nečakané komplikácie a Shevon musela byť bezodkladne napojená na dýchacie prístroje. Napriek veľkému úsiliu lekárov s ňou mal osud ťažký plán. Pôrod sa jej prežiť nepodarilo.

Ako sa ukázalo, pôrodné komplikácie a Shevonina smrť bola spôsobená upchaním ciev plodovou vodou. Došlo k tomu, že sa plodová voda obsahujúca moč, vlasy a iné plodové bunky dostala do krvného obehu matky. Takéto prípady nastávajú podľa štatistiky u 1 matky zo 100 000.

Martinova radosť z novonarodených trojičiek sa vzápätí zmenila na bolesť zo straty milovanej manželky a matky jeho detí. Najbolestnejšie pre neho bolo vracať sa z pôrodnice sám a oznámiť to ich prvému synovi. Ten sa neskôr ukázal ako skutočný hrdina, nakoľko prevzal časť domácich povinností na seba. Svojmu otcovi pomáha ako len vie.

S finančnými prostriedkami im pomáhajú aj blízki a príbuzní. Oni sú pre nich zároveň aj veľká psychická opora v žiali.

6-ročný Tanner spočiatku nedokázal pochopiť kam zmizla jeho matka. Niekedy sa ešte stáva, že sa pýta svojho otca kde je. Tu je vidieť, že so stratou sa musí každý vyrovnať po svojom. Pre tak malé dieťa je to hlboká rana, ktorá potrebuje na vyliečenie len čas.

Martin v ťažkých chvíľach svojej bolesti napísal pre manželku krátky list: „Všetci naši synovia sú krásni a zdraví. Rastú ako z vody. Keby si tu bola, iste by si na nich bola veľmi pyšná. Naveky budeš mať úctu, rešpekt a predovšetkým lásku za svoju obetu, ktorú si pre nás podstúpila. V našich deťoch bude tvoj život pretrvávať navždy.“

Dúfame, že Martin spolu so svojimi synmi zvládne tento životný údel a bude sa im dariť. Našťastie majú podporu v blízkych a rodine. Celá budúcnosť je pred nimi a my veríme, že bude krajšia. Hoci nám život dáva do cesty mnohé prekážky najdôležitejšie je, ako sa k ním postavíme.

ZDROJ videoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com