Máte zelené oči alebo niekoho takého poznáte? O tomto ste určite ani netušili!

Spread the love

Ľudové povery pokladali za najviac falošné práve zelené oči. Akokoľvek v skutočnosti nejde o nič iné ako o nízke množstvo melanínu v očnej dúhovke svetlého ľudského fototypu, vychádza charakteristika nositeľov očí tejto farby z presvedčenia o vyváženom spojení dvoch farieb: modrej a žltej.

 

V človeku so zelenými očami sa podľa nej spája dvojaká energia: energia darcu a energie upíra. Vďaka tomu sú zelenookí obdarení odolnosťou, húževnatosťou, vytrvalosťou a tvrdohlavosťou. 

Vedia byť tvrdí, cieľavedomí, zásadoví a stáli. Vytýčia si konkrétny cieľ, za ktorým neskôr húževnato kráčajú prekonáva pritom na svojej ceste všetky prekážky.

Ľudia so zelenými očami sa vo svojom okolí tešia značnej autorite. Bývajú to skvelí organizátori. Bez ohľadu na svoju popularitu sa neusilujú majitelia zelených očí o nejakej vodcovstvo, prajú si však byť vážení.

Všetko, do čoho sa pustia, robia profesionálne.

Než sa rozhodnú, zvážia starostlivo situáciu a aj za ťažkých okolností dokážu nájsť východisko. Na život sa pozerajú reálnym zrakom. Nikto však nemôže povedať, že ich pozná naozaj dobre – dnes môžu byť takí a zajtra úplne iní.

 Ľudia vybavení dobrou intuíciou mávajú často práve zelené oči. Ich význam pre spoločnosť je značný. Je medzi nimi mnoho veštcov. Zelené oči často mávajú ľudia láskaví, čoho niekedy okolie zneužíva. Osedlať si ich ale nemožno. Ich hrdosť im bráni niečo podobné znášať.
Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like