Máte záujem o lepšiu pracovnú pozíciu? Pozrite sa na tvar vašej nohy a viete hneď, či na to máte!

Povaha a charakter človeka sa môže zistiť pomocou rôznych parametrov. Môžu to byť rôzne typy vizuálnych testov, písmo, ktorým človek píše, podľa tvaru a posadenie očí, tvaru prstov na rukách, na nohách, alebo napríklad podľa chôdze.

My sa v dnešnom článku zameriavame na tvar nôh, podľa ktorých sa vraj dá odhaliť, ako sa človek správa, či udrží tajomstvo, alebo či sa môže uchádzať o lukratívne miesto vedúceho pracovníka. Áno, aj toto na vás môže prezradiť tvar vašej nohy.

Na ďalšej strane nájdete niekoľko obrázkov rôznych tvarov nôh. Schválne, nájdete medzi nimi tú svoju, alebo máte úplne iný tvar?

Egyptská noha – palec je najdlhšia zo všetkých prstov, tie klesajú rovnomerne podľa veľkosti, malíček je najkratšia. Ak ste vlastníkmi tejto nohy, potom sú u vás všetky tajomstvá v bezpečí. Na prvom mieste sú u vás hodnoty, služby a poriadok.

Štvorcová noha – tiež označovaná ako noha dedinčana, sa vyznačuje najmenej tromi rovnako dlhými prstami. Tvar tejto nohy vypovedá o svojom vlastníkovi, že je spoľahlivý, premýšľavý, pokojný a neimpulzivní. Platí pre neho príslovie: „2x meraj a 1 rež!“ Rímsky noha – vypovedá o človeku, že miluje spoločnosť, skúšanie nových vecí a neustále musí byť v centre pozornosti. Tento typ nohy je najrozšírenejší; má ho až 70% populácie.

Grécka noha – prsty do striešky, kde je druhý prst dlhší ako palec aj všetky ostatné prsty. Vlastníci tohto tvaru sú optimisti, ktorí si vedia užívaž života. Sú aktívne a kreatívne, radi toho využívajú v práci aj vo svojom voľnom čase.

Miniatúrny malíček – tvar tejto nohy vypovedá o originalite a sklonoch k rebelantstva. Ľudia s takými nohami nemávajú rešpekt k autoritám a všetko robia podľa seba.

Medzera medzi druhým a tretím prstom – ľudia s týmto tvarom nohy mávajú chladnú hlavu a vedia oddeliť pracovný život od osobného, sú skvelými vedúcimi a riadiacimi pracovníkmi na vysokých pozíciách.

Vychýlený prostredník – majiteľ tejto nohy je usporiadaný a starostlivý. Títo ľudia majú všetko naplánované do posledného detailu.

Oddelený malíček – ak máte pohyblivý malíček, milujete adrenalín, zmeny a výzvy, ktoré musíte prekonávať. Zo všetkého najviac neznášate rutinu a ničnerobenie. Každý deň chcete mať plný nových vecí a udalostí.

Malíček, ktorý nie je možné vychýliť – vlastní ľudia, ktorí zmeny neznášajú, naopak vyhľadávajú rutinu, pretože nové a nečakané veci je dosť znervózňujú.

zdroj: wostrej.cz  / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com