Máte hnedé oči alebo niekoho poznáte? Potom si určite prečítajte toto!

Farba, tvar očí a obočia prezrádzajú viac, ako si myslíte. Prvá vec, ktorá vás zaujme, je farba vašich očí. Modrá farba sa spája s úprimnosťou, hnedá s vášňou, zelená s podmanivosťou. Ak máte hnedé oči, možno vás napadlo, či by ste nemohli mať iné, výraznejšie. Existuje celé spektrum odtieňov od jantárovej až po tmavú kakaovo hnedú…

Vaše oči prezrádzajú veľa o vašej osobnosti. Hovorí sa, že oči sú zrkadlom vašej duše. Ak patríte k najhnedookejším členom populácie, nenechajte si ujsť tento článok, ktorý vám objasní vaše ľudské vlastnosti…

1. Ľudia s hnedými očami majú veľké a dobrodružné srdce

V komunite sú veľmi žiadaní, najmä medzi svojimi priateľmi, ktorí veľmi oceňujú ich schopnosť podporiť a pochopiť.

2. Sú veľmi empatickí

Dokážu sa veľmi zručne vcítiť do druhého človeka a odhadnúť jeho aktuálnu náladu, na ktorú sa naladia a sprevádzajú nás počas nášho spoločného času.

3. Nič nenahradí pohodlie domova

Majú veľmi radi domáce pohodlie, sú tiež veľmi pohostinní spoločníci a uprednostňujú hojnosť pred nedostatkom. Preto vás radšej pozvú domov na chutnú večeru, ktorú sami pripravia a otvoria k nej fľašu vína.

Ako malý bonus sme pre vás pripravili video s pätnástimi očnými klamstvami, z ktorých sa vám zatočí hlava ako hnedookému dobrákovi!

 

Čo si myslíte vy, dievčatá? Ak sa vám video páčilo, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com