Manželia mali tromi slovami vyjadriť, čo toho druhého najlepšie vystihuje. Keď sa otočili, muž sa od dojatia rozplakal…

Nič nie je krajšie, ako keď mladý zaľúbený pár spolu čaká bábätko. Brianne, je 24 ročná žena, ktorá o radostnej správe svojmu manželovi nechcela povedať hneď. Chcela, aby to bol výnimočný okamih, ktorý si obaja zapamätajú.

Povedala mu, že vyhrali fotenie od ich svadobnej fotografky. Brandon sa tomu potešil a preto s fotením nemal žiadny problém. Mladá fotografka obom manželom dala do rúk tabuľku a kriedu a povedala im, nech sa k sebe otočia chrbtom. Poverila ich tým, aby na tabuľku napísali tri slová, ktoré čo najlepšie vystihujú toho druhého. Pri tom, ako manželia vpisovali slová a premýšľali, ich samozrejme fotografovala.

Keď sa k sebe manželia otočili so svojimi tabuľkami, Brandon bol dojatý a nadšený. Jeho manželka Brianne na tabuľku napísala –> Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: 

„Staneš sa otcom“, čo ho priviedlo k slzám šťastia. Hneď ako mu to všetko došlo začal svoju manželku objímať a bozkávať. Táto chvíľa bola pre oboch manželov naozaj krásna a emotívna.

Fotografka celý tento krásny moment zdokumentovala fotkami, ktoré boli neskôr zverejnené aj na sociálnych sieťach. Ľudia boli z reakcie Brandona a nápadu, ktorý mala Brianne nadšení a dojatí. Fotky si za pár dní vyzbierali viac ako 270 000 likeov.

Šťastnému páru sa dieťatko narodilo vo februári roku 2019.

ZDROJboredpanda.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com