Mamička všetkým ukázala, prečo sa nikdy nevyspí. Materská ozaj nie je dovolenka!

Natáčanie denných vlogov je dnes úplne normálne a veľa ľudí sa tým dokonca živí. Melanie Darnell je taktiež youtuberka, ktorá na tejto sieti zdieľa svoj každodenný život s množstvom ľudí.

Podľa jej videí sa zdá, že je vo všetkom dokonalá, všetko sa jej darí a všetko stíha. To znie pre mnohé maminy na materskej ako sen. Preto sa Melanie rozhodla ukázať, že nič nie je také dokonalé, ako sa zdá.

Rozhodla sa, že svetu ukáže, ako vyzerá jedna noc matky troch detí. Pripevnila kameru na strop svojej spálne a celé video zverejnila. Po tomto videu pochopíte, prečo sú mamičky večne nevyspaté a prečo majú kruhy pod očami.

Pod video napísala, že jej manžel je práve na služobnej ceste.

O 10 hodine večer je už Melanie v posteli a chce spať o chvíľu ale počuje z detskej izby plač, a tak tam musí ísť. O pol 12 si prináša do postele svoje 10-mesačné bábätko, ktoré má problémy so spaním. To sa ale stále prehadzuje, sadá si, rozpráva alebo ťahá maminu za vlasy. O 1 hodine v noci počuje, ako ju volá jej dvojročná dcérka, ktorá má práve zapálené uško a tiež nevie spať. Dcérka sa teda presťahuje k mamine do postele a tak tam sú už traja. Kde sa dievčatko trochu upokojí, tak ju Melanie zanesie späť do jej postele.

Mamina sa snaží pokračovať v spánku, ale malý návštevník sa stále mrví v jej posteli a pokojnom a oddychovom spánku, po ktorom sa ráno cítite svieži, sa rozhodne hovoriť nedá. Krátko po šiestej ráno sa bábätko rozhodne, že spánku už bolo dosť a pre maminu sa začína nový deň.

 

Tak čo mamičky, pripomína vám to niečo?

 

ZDROJthenewstribune.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com