Mamička prilepila svojej dcérke na topánky niekoľko mincí a spôsobila tým hotový ošiaľ!

Nadovšetko ich milujeme, ale niekedy nás ich vrtochy tak otravujú, až máme pocit, že z nich zošalieme. Podobné situácie má na dennom poriadku britská mamička, ktorú jej malá dcéra privádzala každý týždeň do zúrivosti novými a novými vrtochami. Raz chcela byť hokejistka, inokedy tanečnice. Aktuálne sa jej však zapáčil step.

Malá tanečnica
Keď dievčatko vyrukovala s návrhom, že chce chodiť na hodiny stepu, pretože sa jej páči ako topánky cinkajú o zem, unavená matka sa uchýlila k bizarnému nápadu. Vzala topánky svoje dcérky a prilepila jej medené mince na spodnú stranu tenisiek. Tie obula malé a v zúfalstve povedala: „Tak, a teraz môžeš stepovať, ako len chceš!“. Dievčatko nápad potešil a krátkodobý záujem mamičku vyšiel nanajvýš lacno.

Deti milujú zvuk
Z tejto milej príhody, kedy si matka nevedela s dcérou rady a v zúrivom zúfalstve chytila a takpovediac zničila tenisky sekundovým lepidlom, vznikol vo Veľkej Británii hotový trend. Mamičky svojim deťom začali hromadne lepiť mince na topánky a chodiť s nimi po ulici. Deti mali radosť, ktorá hraničila s bláznovstvom a skákali na cvakajúcich topánkach toľko, až si učiteľky začali pochvaľovať, že deti popoludní dobre spia. Pravda, fyzická únava urobí svoje.

zdroj: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com