Mama je v nebi a ja ju hľadám, zavolal chlapec na políciu. Ako to dopadlo?

Malý chlapec menom Jerremi má len 5 rokov. Keď jeho matka jedného dňa odišla do nemocnice a už sa nevrátila, Jerremi nechápal, kam jeho matka odišla a prečo ho nevzala so sebou.

Otec mu povedal, že mama musela odísť do neba. Jerremi, ktorý všade chodil s matkou, nemohol uveriť, že tentoraz odišla bez neho. Smutný a zmätený chlapec sa rozhodol zavolať na tiesňovú linku polície a oznámiť im, že jeho mama je nezvestná. Keď službukonajúci policajt počul ten dojímavý hlások, ktorý prosil, aby sa jeho mamička našla v nebi, dostal nápad, ako chlapčeka upokojiť. Zistil, že jeho mama naozaj zomrela, a poradil Jeremymu, aby každý deň nakreslil obrázok svojej mamy, priviazal ho na červený balónik a poslal ho do neba. Chlapček najprv maľoval smutného otecka a seba, ale po chvíli opäť zavolal políciu s tým, že sa mu ešte neozvala mamička. Policajt mu opäť povedal, že musí pokračovať a posielať balóny ďalej, pretože nebo je ďaleko a možno sa niektoré z nich stratili, ale určite dostane odpoveď.

Jerremi teda naďalej maľoval a každý deň posielal matke správy. Jedného dňa sa stal zázrak a do chlapcovho domu prišli policajti na motorkách a v autách. Priniesli malému chlapcovi niekoľko červených balónov, ktoré mu z neba poslala jeho mama. Policajt, ktorý požiadal svojich kolegov, aby chlapcovi priniesli balóniky, sa stal jeho najlepším priateľom, často sa navštevujú a Jerremi už posiela šťastné fotografie svojej matke. Teraz je z neho opäť chlapec plný optimizmu a radosti. Na svoju matku však nezabúda a stále jej posiela balóniky.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo „To sa mi páči“ a zdieľať ho so svojimi priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com