Malý chlapec v deň svojích narodenín napísal mŕtvemu otcovi list. To ako zareagovala pošta, vás dojme!

O deťoch sa vie, že majú tie najčistejšie a najkrajšie city. Nehovoriac o ich úprimnosti. Sú schopné každý jeden deň nezištne rozdať lásku a radosť. To sú veci, v ktorých by sme sa my, dospelí, mohli niečomu priučiť.

Malý Jasem žil len so svojou matkou, pretože jeho otec zomrel. Keď sa blížil deň jeho narodenín, chlapček sa rozhodol, že ockovi napíše list do neba. Uvedomil si, že samému sa mu to asi nepodarí, a preto požiadal o pomoc poštára.

Napísal teda na obálku listu: Pán poštár, mohli by ste mi prosím vziať tento list otcovi do neba?“ To dojalo všetkých pracovníkov na pošte, a preto sa rozhodli odpovedať mu.

„Milý Jase. Po tom, ako sme dostali váš list sme boli trošku znepokojený. Preto sme sa rozhodli informovať vás o úspešnosti jeho doručenia. Bolo to dosť náročné vyhnúť sa všetkým hviezdam a iným vesmírnym telesám, avšak nemusíte sa báť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Postaráme sa, aby váš list dorazil do neba.“

Tento list napísala manažérka kancelárie Seana M******ová, ktorá potešila nie len malého chlapčeka, ale taktiež aj jeho matku. Tá zverejnila na sociálnej sieti poďakovanie celej pošte, ktorá mohla pokojne list od jej syna odignorovať. Taktiež napísala, že pre jej synčeka je veľmi dôležité vedieť, že sa správa naozaj k jeho ockovi dostala.

ZDROJladbible.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com