Malý chlapec má chrípku a nikto ho nemôže utíšiť…. okrem zachráneného adoptovaného pitbulla!

Riddicka zachránili v roku 2015 po tom, ako ho vyhodili z idúceho auta. Potreboval nejaký čas na zahojenie rán a nakoniec bol daný na adopciu. Hľadal nový domov a rodinu, ktorá by ho mala rada. Keď Bryan Junior a jeho manželka uvideli jeho fotografiu na Facebooku, bola to láska na prvý pohľad.

Adoptovali si Riddicka a o rok neskôr sa im narodil syn Dawson. Riddick aj ďalší člen rodiny, pitbulka Cambria, milujú malého Dawsona. V každom prípade s reciprocitou. Dawson a psy sú nerozluční. Psy mu vždy robia spoločnosť a on sa s nimi veľmi rád mazná.

Dawson nedávno dostal chrípku. Bolo to prvýkrát, čo bol naozaj chorý. Chlapec mal horúčku a cítil sa veľmi slabý. Nechcel tráviť čas s nikým iným okrem svojho milovaného Riddicka. Bolo zrejmé, že Riddick vycítil, že Dawson sa necíti dobre, a preto pes stále ležal vedľa chlapca. O pol hodiny neskôr chlapec zaspal.

O niekoľko dní neskôr sa Dawson cítil oveľa lepšie a opäť pobehoval po dome so svojimi dvoma najlepšími kamarátmi. Ale aj keď je Riddick zdravý, vždy naňho bude dohliadať a starať sa o svojho malého ľudského brata!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com