Malý chlapček spieva srdcervúcu narodeninovú pieseň pre jeho malú sestričku, ktorá zomrela

Statočný Alexander praje dobrú noc každú noc svojej malej sestričke a posiela jej do neba veľkú pusu.

Alexandrova sestra Ava zomrela ako 4-mesačné bábätko. Tento týždeň by oslavovala svoje prvé narodeniny a Alexander chcel vymyslieť niečo špeciálne pre ňu pri tejto príležitosti. Rozhodol sa zaspievať svojej sestričke pieseň, tak si zobral hračkársku gitaru a zaspieval to malej svätyni, ktorú venovali rodičia mŕtvej dcérke.

Zaspieval pesničku „Remember me“ z Disney Pixar rozprávky Coco. Rozprávka je o malom chlapcovi, ktorý sa stretol so svojimi mŕtvymi príbuznými v krajine mŕtvych. Emotívna pieseň obsahuje text, ktorý sa veľmi podobá tomu, čo zažila Alexandrova rodina.

Jeho rodičia Samer a Stephanie Deais nedokážu byť viac hrdí na svojho syna, ako sa dokázal s tragédiou vysporiadať. 24-ročný Samir sa vyjadril : „Byť otcom je ťažká a dôležitá úloha. Chcete toľko vecí naučiť svoje dieťa. Chcem aby a môj syn naučil súcitu a láske. Je milujúci a starostlivý a nedokážem byť naňho viac pyšný. Myslím, že jeho malá sestrička je naňho ešte pyšnejšia.

Chlapčekovi rodičia žijúci v Texase sa rozhodli zachytiť tento nádherný moment na kameru, a video má už viac než 1.000.000 pozretí.  Ava Lynn sa narodila v decembri 2016 s hydronefrozou, choroba, ktorá napáda maternicu a močovod a súvisí s poruchou odtoku moču.  Samir povedal : „Na jej telíčko bolo toho až príliš veľa, aby to dokázalo prekonať. Zomrela v máji. Považujem to za najtemnejšie dni v mojom živote.“

„Nech sa deje čo sa deje, ja a moja manželka budeme stáť bok po boku a budeme silní kvôli nášmu synovi.“

zdroj: mirror.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com