Malí chlapci sa rozhodli, že zneistia svoju učiteľku. Preto vymysleli tento plán, ktorého podstatou bolo sa dať rovnako ostrihať

Nie nadarmo sa hovorí, že deti sú tie najčistejšie a najúprimnejšie stvorenia na tomto svete. Ich dobrota a úprimnosť ich mysle je niečo, čomu by sme sa mali my všetci priučiť. Dôkazom toho sú aj títo dvaja kamaráti.

Je to príbeh dvoch 5-ročných chlapcov z Kentucky. Svojím príbehom dojali takmer celý svet a mohli by skutočne prednášať o tom, čo znamená rasová harmónie. Jeden z chlapčekov sa volá Jax, ktorý je biely. Jeho kamarát Reddy je tmavej pleti.

Chlapci si vymysleli plán, ktorý mal zmiasť ich pani učiteľku. A tak sa rozhodli, že sa obaja úplne ostrihajú a učiteľka ich nebude vedieť rozoznať. Matka Jaxa zverejnila tento príbeh na jej sociálnej sieti, ktorý sa stal okamžite zdieľaný tisíckami ľudí. Je veľmi rada, že na základe tohto príbehu môžu ľudia naozaj vnímať svet tak, ako ho vnímajú malé deti.

Reddy a jeho brat boli adoptovaní istým baptistickým pastorom s jeho ženou z Afriky. Rodičia majú teda bielu pleť. Ako sa vyjadrili pastor: „Všetci sme rodina a navždy budeme rodina.“ A to by malo byť posolstvom pre všetkých ľudí, ktorí niekoho odsudzujú len na základe jeho farby pleti.

ZDROJbuzzfeednews.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com