Mačka zachránila malé bábätko! To, čo sa udialo v tú noc si len veľmi tažko vysvetlujú!

Manželia Roy a Bernita vždy snívali o tom, že budú mať veľa detí. Bohužiaľ osud rozhodol inak. Bernita až trikrát potratila dieťatko a dlho potom nemohla otehotnieť.

Začínala mať vážne pochybnosti, že sa jej to už nikdy podarí, keď zrazu zistila skvelú správu – je tehotná. Dievčatku sa rozhodla dať meno Stacy.  Narodila sa predčasne a vážila iba 2 kilogramy, avšak lekári hneď po pôrode vyhlásili, že dieťa je napriek tomu zdravé. Manželia boli veľmi šťastní a snažili sa jej dať všetko, čo potrebuje.

Avšak v 6. týždni dievčatko skoro zomrelo. Lekári, ktorí mali na starosti Stacy prehliadli, že má smrteľne nebezpečnú infekciu. Manželia by dcéru takmer stratili, nebyť ich novej domácej mačke, ktorá bábätku zachránila život!

Manželia dokonca verili, že ich čierna krásavica, ktorú pomenovali „Polnoc“ je ich rodinným živým talizmanom. Od jej záhadného príchodu sa diali samé dobré veci. O Stacy sa vzorne starali, nespúšťali ju z dohľadu a dokonca nainštalovali do izby kameru, aby ju nespustili z očí, ani keď spí. Aj napriek tomu, to nebola technika, ktorá im dala vedieť, že so Stacy niečo nie je v poriadku, ale bola to práve Polnoc.

Všetko sa začalo, keď malo dievčatko 6 týždňov a náhle ochorelo. Lekár uistil Bernitu, že dieťa má iba bežnú zimnicu. Keď sa vrátila domov, dala dcéru do detskej postieľky a šla do kuchyne. Za 5 minút však počula také hrôzostrašné kvílenie, ktoré vydávala Polnoc, že tam musela hneď utekať. Nikdy predtým sa takto ich mačka nesprávala.

Vstúpila do spálne a našla svoju dcéru, ktorá bola celá modrá a ledva dýchala. V momente zavolala sanitku a Stacy bola odvezená do nemocnice. Ako sa ukázalo, mala vírusovú infekciu, ktorá spôsobila akútne respiračné zlyhanie.

Lekári sú toho názoru, že pokiaľ by Polnoc nezalarmovala matku včas, Stacy by zomrela. Keď neskôr vyrástla, rodičia sa jej rozhodli tento príbeh vyrozprávať. Niekoľko rokov po incidente sa Roy a Bernita objavili na slávnej šou Oprah Winfrey, takže ich mačka sa stala slávnou po celom svete.

Polnoc zďaleka nie je jediným tvorom, ktorý zachránil človeka. Poznáme kopu takých prípadov a to nám len dokazuje, aké úžasné vedia byť zvieratá.

ZDROJvideoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com