Mačka vydáva v detskej izbe zvláštne zvuky: Matka okamžite odvezie dieťa do nemocnice!

Často sme opisovali príbehy psov, ktorí svojím správaním dokazujú, že sú najlepšími priateľmi ľudí. Psy však nie sú jediné, ktoré dokážu robiť skutočne hrdinské veci.

Roy a Bernita Rogersovci sa dlho pokúšali o dieťa, žiaľ, Bernita bola tehotná trikrát a trikrát sa jej deti narodili predčasne a zomreli.

Manželia boli odhodlaní rozšíriť svoju rodinu, ale bohužiaľ to nebolo jednoduché. Jedného dňa do ich života vstúpil niekto veľmi výnimočný. Do ich domu prišla zatúlaná mačka, ktorú si manželia adoptovali. Mačka dostala meno Midnight.

O rok neskôr manželia opäť čakali dieťa a tentoraz sa im to podarilo. Ich dcéra Stacey sa narodila zdravá!

Niektorí rodičia radšej držia zvieratá ďalej od svojich detí, ale nie manželia Rogersovci. Polnoc strávila veľa času po Staceinom boku. Bol ako jej strážca. To, čo sa stalo potom, ukazuje, aké láskyplné môžu byť zvieratá.

Keď mala Stacey len šesť týždňov, ochorela. Pediater zistil, že je prechladnutá, a predpísal jej lieky. Bernita uložila dcéru do kolísky, zapla elektronickú opatrovateľku a zišla dolu do domu.

V jednej chvíli Bernita počula prenikavé mňaučanie a zavýjanie mačky. Keď vošla do dcérinej izby, videla, že Midnight sedí vedľa elektronickej opatrovateľky a zúrivo mňauká. Potom sa pozrela na Stacey a uvedomila si, že niečo nie je v poriadku. Jej dcéra mala modrú pokožku a nedýchala. Bernita okamžite odviezla svoju dcéru do nemocnice.

Bol to kritický okamih, Stacey bola na pokraji smrti. Lekárom sa našťastie podarilo obnoviť životné funkcie dieťaťa.

Len vďaka ostražitosti a krásnej reakcii mačky sa tento príbeh skončil dobre.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com