Ľudia jej rozprávali o psovi, ktorý každú noc vyje vysoko v horách. Rozhodla sa to skontrolovať a zistila niečo šokujúce!

Triniti Smithová sa od viacerých ľudí dozvedela o psovi, ktorý sa potuloval vo vysokých horách Colorada (USA). Mladá žena miluje psy a rozhodla sa, že to preverí. Myslela si, že je to len legenda alebo kojot, a nie pes. So svojím priateľom Seanom Nicholsom sa rozhodla ísť na prechádzku do hôr.

Pár tam strávil približne 3 hodiny. Už to chceli vzdať – príbeh bol podľa nich vymyslený – ale potom počuli niečo podozrivé.

Bola to pravda! Trinity a Sean našli vychudnutého psa. Z hôr ho museli odniesť späť do mesta, pretože nemal silu chodiť. Manželia netušili, že niekto už niekoľko týždňov hľadá suku menom Chloe. Ukázalo sa, že pred niekoľkými týždňami sa Chloe niečoho zľakla a počas prechádzky zmizla. Odvtedy ju hľadali každý deň a pomaly strácali nádej… Našťastie Trinity vyrozprávala celý príbeh miestnym novinám a o niečo neskôr sa ozvali majitelia Chloe.

Išli do supermarketu kúpiť granule pre svojho druhého psa, keď niekto zdieľal tento príbeh na Facebooku. Pre istotu zavolali Trinity a boli nadmieru spokojní! Chloe sa našla.

Manželia ju okamžite navštívili.

Vďaka Trinity teraz samica neumrie od hladu niekde v horách. Chloe odviezli k veterinárovi – bola už staršia, vychudnutá a dehydrovaná, takže tam musela stráviť viac času.

Málokto by išiel do hôr, len aby sa presvedčil, či je príbeh o osamelom psovi naozaj pravdivý… zaslúži si všetok obdiv, ktorý môže dostať!

Aj vysoko v horách sa môžu stať neobyčajné príbehy…

Pomáhate aj bezbranným zvieratám? Zdieľajte tento článok!

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com