Linhart nepodporí predĺženie núdzového stavu. Som za otvorenie maloobchodu a za okamžité finančné odškodnenie živnostníkov!

Koaličný poslanec Národnej rady SR Patrick Linhart (Sme rodina) nebude hlasovať za „nezmyselné“ predĺženie núdzového stavu. Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že je tiež za otvorenie maloobchodu a za okamžité stopercentné finančné odškodnenie živnostníkov.

Ako ďalej uviedol, má „plné zuby“ zle zvládnutej komunikácie s občanmi, hádok a „nekonečnej opozičnej politiky poniektorých kolegov, ktorým nejde o ľudí, ale iba o vlastné preferencie na úkor zdravia a bezpečnosti obyvateľstva“.

„My zákonodarci sme tu na to, aby sme usmerňovali a kontrolovali vládu a nebudem skákať podľa chaotických a narýchlo prijímaných opatrení, ktoré už viac nepodporím, pokiaľ nebude vypočutý hlas poslancov,“ pokračoval Linhart. Upozornil aj na to, že v supermarkete je možné kúpiť si kvetiny, no miestna kvetinárka – živnostníčka musí mať zatvorené.

„Trápime tu ľudí nekonečným povinným celoplošným testovaním, no potom nemáme prehľad, či sa pozitívne testovaní nachádzajú v karanténe,“ podotkol Linhart. Doplnil tiež, že Slovensko nemá funkčné aplikácie na pozorovanie ľudí prichádzajúcich zo zahraničia, či na prehľad o pozitívne testovaných.

Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu a som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné…

Uverejnil používateľ Patrick Linhart poslanec Nedeľa 14. februára 2021

zdroj: SITA, Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com