Linhart nepodporí predĺženie núdzového stavu. Som za otvorenie maloobchodu a za okamžité finančné odškodnenie živnostníkov!

Zdieľajte článok na

Koaličný poslanec Národnej rady SR Patrick Linhart (Sme rodina) nebude hlasovať za „nezmyselné“ predĺženie núdzového stavu. Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že je tiež za otvorenie maloobchodu a za okamžité stopercentné finančné odškodnenie živnostníkov.

Ako ďalej uviedol, má „plné zuby“ zle zvládnutej komunikácie s občanmi, hádok a „nekonečnej opozičnej politiky poniektorých kolegov, ktorým nejde o ľudí, ale iba o vlastné preferencie na úkor zdravia a bezpečnosti obyvateľstva“.

„My zákonodarci sme tu na to, aby sme usmerňovali a kontrolovali vládu a nebudem skákať podľa chaotických a narýchlo prijímaných opatrení, ktoré už viac nepodporím, pokiaľ nebude vypočutý hlas poslancov,“ pokračoval Linhart. Upozornil aj na to, že v supermarkete je možné kúpiť si kvetiny, no miestna kvetinárka – živnostníčka musí mať zatvorené.

„Trápime tu ľudí nekonečným povinným celoplošným testovaním, no potom nemáme prehľad, či sa pozitívne testovaní nachádzajú v karanténe,“ podotkol Linhart. Doplnil tiež, že Slovensko nemá funkčné aplikácie na pozorovanie ľudí prichádzajúcich zo zahraničia, či na prehľad o pozitívne testovaných.

Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu a som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné…

Uverejnil používateľ Patrick Linhart poslanec Nedeľa 14. februára 2021

zdroj: SITA, Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel

ONLINE NABYTOK:

onlinenabytok


Zdieľajte článok na

You Might Also Like