Letuška zachránila na palube lietadla malé dievčatko od otroctva a únosu vďaka jednému malému detailu, ktorý jej niečím nesedel!

Bol to obyčajný let zo Seattlu do San Francisca.

Shelia, ktorá ten deň mala na palube lietadla službu, mala ale napriek tomu pocit, že je niečo v neporiadku. Upútala ju dvojica cestujúcich. Bol to postarší muž a mladá dievčina, ktorej nemohlo byť viac, ako 15 rokov. Na prvý pohľad na nich nebolo nič divné, ale keď sa letuška zamyslela, došlo jej, že je svedkom niečoho zlého.

„Ten pán bol veľmi dobre oblečený, ale dievča vyzerala, ako by prechádzalo peklom. Prečo on vyzeral tak dobre, zatiaľ čo ona bola strapatá a očividne nemala vôbec dobrú náladu? „Túto otázku si Shelia položila a rozhodla sa tiež okamžite získať odpoveď.

Keď sa pokúsila dievčinu osloviť, vyšlo najavo, že jej pánsky sprievod zakaždým zodpovedá za ňou, aj keby išlo o akúkoľvek banálne otázku. Potom, čo aj niekoľko ďalších pokusov o nadviazanie kontaktu zlyhalo, pošepla nenápadne dievčaťu, aby šla na toaletu. Tam jej nechala na zrkadle odkaz.

O chvíľu neskôr našla na umývadle lístok, na ktorom stálo, že dievča naozaj potrebuje pomoc. Shelia teda ihneď informovala pilota, ktorý okamžite kontaktoval políciu a po prílete do San Francisca bola podozrivá dvojica zadržaná.

Ukázalo sa, že ide o s..uálnu otrokyňu, ktorú muž už nejakú dobu zneužíval. Pomoc letušky teda bola skutočne na mieste. Potom, čo bola vďaka nej dievča oslobodená, bola v Amerike prijatá do školy a môže žiť svoj život bez obáv vďaka tomu, že si Shelia v osudný deň všímala veľmi starostlivo svojho okolia.

zdroj: myjsmezeny.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com