Len táto jedna vec vám povie, či ste vo vašom vzťahu naozaj šťastní. Ide len o maličkosť, ale pravdivú

Predvídať, či manželstvo bude úspešné alebo nie je veľmi zložité, ale to, či sú manželia šťastní aj po niekoľkých rokoch spolužitia, možno povedať celkom ľahko. Budete prekvapení, ale dá sa to zistiť aj vďaka miernemu úsmevu a iskre v očiach.

Existuje jedno jasné znamenie, ktoré bolo preukázané aj vedci v mnohých štúdiách. Prečítajte si o ňom v nasledujúcom článku a radíme vám, aby ste si na to sadli, pretože budete skutočne prekvapení.

Šťastný pár
Ak si náhle všimnete, že je vám vaša košela tesnejšia a do obľúbených džínsov sa navlečiete len s veľkým odhodlaním a námahou, nezačínajte panikáriť a žiť len z čistej vody. Koniec koncov, je to znamenie, že vo vašom vzťahu s milovanou osobou je všetko v poriadku. Vedci preukázali, že ak je vaše manželstvo šťastné, jeden z partnerov priberie. Môžete oponovať, ale výskumníci poukazujú na fakty podložené skutočnými životy.

Bol vykonaný experiment na 169 pároch, ktorí boli slobodní asi 5 rokov. Manželov sa 2x ročne spýtali, či sú v manželstve šťastní. Tí, ktorí odpovedali kladne, to preukázali tiež svojou zvýšenou váhou a tí, ktorí neboli šťastní, nepribrali.

Vedci tento výsledok odôvodnili tak, že vo šťastných a stabilných vzťahoch nejde o váhu, ale o lásku za akýchkoľvek okolností. Tieto páry vedia, že aj keď si doprajú viac jedla, nič to nezmení na ich vzťahu s partnerom, preto sú pokojnejšie a šťastnejší. Naopak, chudosť môže naznačovať, že manželia si nie sú istí silou ich vzťahu a sú nútení vždy dbať o to, ako vyzerajú.

To však neznamená, že by ste sa mali začať hneď prejedať. Všetko by malo byť prirodzené a ani silná obezita nie je znakom úspešného vzťahu. V tomto prípade však ide skôr o problém vo vašom tele.

Takže milé dámy, bruško vášho milovaného nie je z piva, ale z bezhraničnej lásky k vám. Muži by si mali zapamätať, že ženy priberajú nie preto, že sa o seba nestarajú, ale preto, že sú s vami šťastné. Vážte si to!

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com