Labrador mal zdeformovanú tvár a jeho majiteľ ho týral. Zachránila ho žena, ktorá mu úplne zmenila život!

Ľudia sa k zvieratkám nesprávajú vždy najlepšie. Ešte horšie je to v prípade, že toto zvieratko nejakým spôsobom postihnuté. Spoznal to aj psík s menom Beaux Tox, ktorý je labrador. Narodil sa zdravý, avšak ostatné šteniatka, s ktorými vyrastal ho utláčali, a tak vzniklo jeho postihnutie.

Chovatelia, u ktorých sa narodil, ho nevedeli predať, pretože ho nikto nechcel. Nakoniec sa ho teda rozhodli darovať. Zobral si ho človek, ktorý sa k nemu nesprával vôbec pekne. Nechal ho priviazaného v záhrade, nedával mu jedlo ani vodu a často ho bil. Všimla si ho ale žena, Jamie Hulit, ktorej ho prišlo ľúto a rozhodla sa ho zachrániť.

Jeho predchádzajúci majiteľ sa ho však nechcel vzdať, aj keď sa o neho nestaral a nezaujímal. Jamie ale nakoniec našťastie uspela a psíka si zobrala domov. Baux dnes vyzerá oveľa lepšie a šťastnejšie a hlavne zdravšie. Jamie svoj čin ohodnotila tak, že v detstve tiež zažívala pocit neprijatia spoločnosťou – vyrastala totiž v detskom domove. Preto jej psíka prišlo tak veľmi ľúto.

Baux je dnes šťastný v tejto rodinke, ktorej súčasťou je aj ďalší psík. Zlatý retríver Riley a Baux sú dnes najlepší psí priatelia a nevedia si predstaviť, žeby sa od seba čo len nachvíľku odlúčili. Chodia spolu na prechádzky, jedia, šantia, ale aj spia blízko pri sebe.

Medzi psíkmi je dosť veľký vekový rozdiel. Riley má 13 rokov a Baux 6. Perfektne však spolu vychádzajú a sú nerozlučiteľnou dvojicou.

Jamie sa o Bauxa stará, zobrala ho k veterinárovi, ktorý sa postaral o všetkých parazitov, ktorých si psík doniesol zo starostlivosti predchádzajúceho majiteľa. Jamie hovorí, že Baux je teraz oveľa veselší a plný život, a taktiež to, že ich veľmi veľa naučil. Je rada, že mu mohla zmeniť život k lepšiemu.

ZDROJ: www.boredpanda.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com