Kuriózna krádež v Bratislave: Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý ukradol v jednom z obchodných domov 64 kusov MASLA!

Toto tu ešte nebolo… Ako isto všetci vieme, blíži sa čas Vianoc a s ním aj čas zhonu a príprav. Lenže to nedáva žiadnemu občanovi možnosť prísť do obchodného domu a zobrať si bez platenia čo si zaumieni.

S takouto kuriozitou zvanou krádež sa zaoberajú policajti štvrtého bratislavského okresu. Podľa doterajších informácií doposiaľ mal neznámy páchateľ dňa 25.10.2022 v čase okolo 16:00 h v jednom z obchodných domov v Mlynskej doline počas predajnej doby z chladiarenského boxu odcudziť 64 ks masla.

„V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie muža,“ požiadala polícia. Priblížila, že ide o osobu mužského pohlavia vo veku 30 až 55 rokov, ktorá je vysokého vzrastu. Páchateľ má podľa polície krátke prešedivelé vlasy, na sebe mal sivé tepláky, tmavomodrú bundu pod ktorou mal svetlomodrý sveter a na nohách obuté biele tenisky.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com