Ktorý drahokam je pre vás ten pravý? Vyberte si jeden, ktorý vás najviac zaujal a zistíte, čo vám doteraz v živote chýbalo!

Od dávnych vekov ľudia verili rôznym amuletom, príveskom alebo drahokamom, ktorým pripisovali magickú moc. Verili, že práve rôzne liečivé kamene ich môžu ochraňovať a odstraňovať rôzne neduhy, či už fyzické alebo duševné.

Ten správny drahokam si ľudia vyberajú zväčša podľa znamenia v zverokruhu, ale taktiež môžu dať na svoju intuíciu, ktorá im našepkáva, ktorý bude ten pravý na ich aktuálny problém. Liečivých drahokamov je veľké množstvo, my vám na priblíženie opíšeme vnútorné pocity ľudí, pre ktoré si môžu vybrať práve tieto drahokamy.

Opál:
Ľudia, ktorí sa cítia neisto, majú obavy zo svojej budúcnosti, snažia sa stále hľadať istotu a pevnú zem pod nohami, zväčša siahajú práve po opále. Títo ľudia sa boja robiť väčšie rozhodnutia vo svojom živote a majú pocit, že všetko je neisté a skryté za hustou hmlou, ktorú nevedia prekonať. Silu ísť ďalej musia nájsť v sebe a vykročiť zo svojej komfortnej zóny. Práve v tomto rozhodnutí môže pomôcť sila opálu.

Malachit:
Tento drahokam sa vyznačuje nádhernou, až magickou zelenou farbou. Ľudia, ktorí siahajú po malachite cítia, že sa v ich živote zmení niečo naozaj zásadné. Tento drahokam im dodá odvahu realizovať túto zmenu, ktorou sa rapídne posunú dopredu a zbavia sa ťaživej minulosti. Vďaka tejto zmene sa stávajú múdrejšími a silnejšími.

Topaz:
Práve tento kameň si vyberajú ľudia, ktorý potrebujú pozitívnu energiu. Slnečný kameň pozitívnou energiou priam žiari a vďaka nej pomáha ľuďom prekonať svoje strachy, úzkosti a obavy. Dokážu sa na svet okolo seba a na svoj život pozerať viac optimisticky a svoju budúcnosť zrazu taktiež vnímajú v jasnejších farbách.

Mahagónový obsidián:
Ak ste sa dlhšie cítili plný negatívnych emócií ako sú hnev, strach, žiarlivosť, závisť a iné, tak niet divu že vás zaujal práve tento kamienok. Obsidián všetky tieto negatívne vlastnosti odstraňuje a necháva vo vašom živote miesto pre šťastie, radosť a pohodu. Zbavíte sa negatívneho pohľadu a uvedomíte si, že život nie je len o problémoch.

Howlit:
Tento drahokam slúži najmä na spojenie sa s vyššími silami. Otvára v ľuďoch spirituálnu úroveň ich osobnosti a vďaka tomu dokážu vnímať znamenia a symboly, ktoré im môžu pomôcť v živote byť šťastnejšími a vyrovnanejšími ľuďmi. Tento drahokam tiež pomáha ľuďom, ktorí sa snažia o dieťatko a tým, ktorí ho už čakajú zaručuje, že ich potomok bude silný a zdravý.

Škvrnitý jaspis:
Ak vám chýba hravosť a radosť, určite vás očarí práve jaspis. Do vášho života dokáže vniesť pozitívnu zmenu a uvedomenie si, že život je len jeden a preto ho netreba premrhať len prácou a stereotypom. Vďaka jaspisu v sebe objavíte vnútorné dieťa, ktoré vám pomôže pozerať sa na svet viac optimisticky. Táto zmena vám začne do života prinášať nové možnosti a radosti.

ZDROJ: jenzeny.cz

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com