Ktorá postavička na obrázku je najhlúpejšia? Táto voľba o vás niečo napovie.

Ktorá postavička na obrázku je najhlúpejšia? Táto voľba o vás niečo napovie. Pozorne si popozerajte tento obrázok. Vidíme štyroch mužov, sediacich na konároch stromu. Prvý nehybné sedí a nič nerobí, len čaká. Ďalší traja pília konáre. Ešte raz sa pozrite na obrázok a rozhodnite sa, ktorý z nich je práve ten najhlúpejší? Toto rozhodnutie je spojené  s vašou osobnosťou a povahou.

Vybrali ste si postavičku s číslom jeden?
Tento obrázok vypovedá o tom, že sa uspokojíte s málom, nie ste priebojný ale naopak veľmi rýchlo a ľahko sa vzdávate. Myslíte si, že z danej situácie už niet úniku a preto sa nesnažíte konať. Všetko prijímate tak, ako to je a hovoríte, že je to osud, bez ohľadu na to , čí je zlý alebo dobrý. Nie ste hádavý typ, máte radi svoj pokoj, ticho . Intrigy, hádky sú vám nepríjemné a vyvolávajú smútok. Ste typ tolerantného človeka. Vaše silné stránky sú prívetivosť, priamočiarosť.

Možno ste sa rozhodli pre postavičku s číslom dva.
Vašou taktikou určite nie je vyčkávanie. Veci riešite s horúcou hlavou a riešenia si veľmi nepremyslíte. Toto všetko vedie k zbytočným chybám a nedorozumeniam. Z malých problémov sa nafukne jeden veľký. Vďaka tomu pôsobíte na ľudí zaťato, čo nie všetkým vyhovuje a tak isto nie každý vie aj s vámi vychádzať.

Ak ste si vybrali práve postavičku s číslom 3.
Ste typ človeka, ktorý nič nenecháva na náhodu a to, čo začal aj dokončí.  Za svoju pravdu ste ochotný bojovať dokonca, hoci v tomto boji zostanete aj sám. Dobre by ste sa vedeli uplatniť na vedúcich pozíciach alebo v podnikaní. Ak vás bavia výrazne stratégie a plánovanie, tak by ste určite mali venovať pozornost tejto oblasti a prinieslo by to vytúžené ovocie.

 

Čo ak ste za najhlúpejšiu označili postavičku s číslom 4?
Vo vašich žilách to skutočne vrie. Viete sa vyhecovať!  Nebojíte sa nikomu postaviť a ukázať, že si viete ísť za tým,čo chcete, aj keď to niekedy znamená ísť proti sebe. Niekedy to však nie je veľmi rozumné  a účelné. Ale vo vašom srdci drieme pravý rebel.

 

Aj takýto krátky test nám môže priniesť výpoveď o tom, ako sa v istých situáciach správame a rozhodujeme a aký je náš pohľad na druhých.

zdroj: trendweb.sk / elitereaders.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com