Krátky psychologický test, ktorý Vám vypovie viac o Vašej povahe. Záleží len na tom, ktorá ruka na obrázku podľa vás patrí žene!

Psychológia je v istom zmysle stále v začiatkoch. Vždy, keď niektoré oblasť prezkúmame, príde nová, o ktorej zasa nič nevie. A kolotoč začína znovu. Dnes Vám ponúkame krátky psychologický test, ktorý Vám vypovie viac o Vašej povahe. Záleží len na tom, ktorá ruka na obrázku podľa vás patrí žene.

Ruka A
Nemáte radi úprimné ľudí, často pochybujete sami o sebe. Ste spíše introverti a radi sa uzatvára. Vo vzťahoch Vám záleží viac na druhých než na sebe. Keď sa však zamilujete, ste netrpezliví, čo môže viesť k problémom. Neupínajte svoju pozornosť iba na jednu osobu, situáciu, či vec. V živote je toho veľa, čo stojí za povšimnutie a Vy rozhodne nie ste na poslednom Mist.

Ruka B
Ste taktný a rozumný človek, máte veľkú dávku empatie a v druhých ľuďoch vzbudzuje veľkú dôveru. Máte veľa priateľov, ale otázka je, či sú to len priatelia na slnko, nebo i do dažďa? Možno by ste si ich melie trochu Provera. Vaša priateľský a láskavá povaha ľudí PRIAMO priťahuje, ale nezabúdajte, že je veľa takých, ktoré Vás len vysaje a odídu.

Ruka C
Nič sa nedá robiť, ste tak trochu sebec. Nechýba Vám ani sebavedomie a radi si stanovujete vysoké ciele. Neradi naopak robíte kompromisy a voči ľuďom nie ste veľmi ústretoví. Veríte, že Vaše ambície Vás dovedú do úspešného konca. Nemožno Vám uprieť žiadnu zo schopností, ale možno by bolo dobré zamyslieť sa, či to všetko stojí za to. Raz sa totiž môžete prebudiť s tým, že nikto okolo Vás nebude a sami si už bohužiaľ pomôcť nedokážete.

Ruka D
Často váhate, a už neraz ste sa preto dostali aj do problémov. Radi veci odkladáte a radšej si užívate to, čo práve chcete robiť. Pozor, pozor, všetko má svoje limity a to, čo odložíte na zajtra, zajtra Vás už nemusí čakať. Okrem toho, kto dlho váha, nič nemá, pretože väčšinou mu to vyfúknu druhí. Vezmite si z toho ponaučenie.

Ruka E
Ste veľmi emotívne a tvorivý človek. Radi žijete a pozorujete ľudí, ale nikdy sa na živote zvlášť aktívne nepodílíte. Máte vždy veľa plánov, ktoré túžite zrealizovať, ale len málokedy naozaj vyjdú. A viete prečo? Lebo Vám chýba výdrž. Trénujte sa v trpezlivosti a vytrvalosti a život pôjde oveľa ľahšie.

 

Našli ste sa?

zdroj: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com