Kňaz vyrozprával dojímavý príbeh jednej matke. Úplne jej tým zmenil život. Odvtedy už svoje dievčatko nikdy…

Profesionálna fotografka Dana Mahar je milujúcou matkou malej Louely. Tak ako asi každá matka, keď dostala svoje dieťa do náručia, vedela, že je pripravená na všetko. Potom ale počula príbeh, ktorý by podľa nej mal poznať každý rodič.

Narodenie malej Louely nebolo z tých ľahkých. Našťastie sa dievčatko narodilo zdravé, čo zachytil aj fotograf priamo pri pôrode. Na jednej z fotiek môžete vidieť ako ich dve odfotil Danin manžel Matt. Jeho manželka tiež dodáva zaujímavý príbeh, ktorý ju dojal:

„V ten deň sme šli na večernú omšu. Kňaz, ktorý slúžil v kostole, hovoril o svojej práci v Afrike. Spomínal ako bol v sirotinci v Ugande, o mieste, kde ležali stovky sirôt. Hoci najskôr nechápal, čo sa deje, potom bol úplne zúfalý. Všetky deti totiž ležali úplne ticho. Nikto nekričal a neplakal. Zamestnanci mu vysvetlili, že najskôr tak ako všetky deti aj tieto kričia a plačú. Postupne, keď vidia, že nikto nereaguje na ich výzvu na pomoc, zmĺknu. Predstavovala som si, aké nešťastné tie deti musia byť. Keď volajú na mamu a nikto neprichádza. Preto som si sľúbila, že vždy, keď bude moje dievčatko plakať, vždy prídem.“

Dana dúfa, že sa tento príbeh dostane k čo najväčšiemu počtu matiek. Únava, stres a iné faktory môžu viesť k tomu, že mladí rodičia začnú byť zúfalí. Tento príbeh by im ale mal byť akousi výstrahou a príkladom, aby nikdy nezabudli, že ich tie deti potrebujú.

ZDROJ videoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com