Keď ukázala tento životopis, pracovné ponuky sa len hrnuli. Takúto zamestnankyňu by chcel každý

Hľadanie pracovného miesta u nás – je to bolestivé téma pre mnohých z nás. Nestačí, že bývalý Sovietsky zväz nemôže dobehnúť Západ, čo sa týka životnej úrovne, ale aj kríza vôbec neutícha.

Avšak pristúpite k hľadaniu práce s humorom, môže to priniesť nejaké výsledky. Alisa Abbasova z Kyjeva umiestnila na Facebooku žiadosť o zamestnanie a to vyhodilo do povetria celý internet. Viac ako 4500 ľudí to olajkovalo a vzápätí dostala 150 reálnych ponúk na pracovné miesto.

„Ahoj, som Alisa, a hľadám si novú prácu.
Môžem byť vašou pravou rukou, ľavou rukou, nohami, aj párom nových mozgových závitov. Ľahko nájdem spoločnú reč s inými ľuďmi. Milujem deti, dôchodcov, Hipster, tvorivé mládež, mamičky na materskej, prísne muža v oblekoch, gayov aj lesbičky, hetero- i bisexuál.

Som pripravená urobiť všetko a možno aj viac, ak budem vedieť, že to prinesie skutočné výhody pre firmu alebo pre ľudí, pre ktorých budem pracovať. Samozrejme, ak ocenia moju prácu. Dokážem rýchlo vygooglit 12 najúčinnejších spôsobov utililizace tela v mestskom prostredí, rovnako tak 5 kancelárii, ktoré to pre vás urobia.

Rýchlo sa učím, som prispôsobivá, vytrvalá a viem dobre zanalyzovať situáciu.

Prijatím múdrosti židovských žien, som si zaviedla zoznam dôležitých kontaktov a radami pre každú situáciu. Pomôžem vám nájsť veterinára pre vašu tarantulu alebo čerstvé jahody vo februári pre tehotnú manželku sesternica vášho klienta. Moja orientálne korene mi dovoľujú vedieť, kedy mám byť ticho a kedy niečo povedať: „Áno, šéfe!“, Keď šéf práve nemá náladu.

V prípade potreby sa obraciam na pani Abasovej. Len číre T3, termíny, rešpekt k cudzej prácu a chladnokrvnosť. Mám záujem o prácu vo veľkoobchode aj maloobchode, účtovníctvo, copywriter, content-manažér, alebo aj opatrovateľka.

Mala som internetový obchod. Viem ako sa robí kontextová reklama, algoritmus pokroku na sociálnych sieťach a trochu rozumiem textové korektúre. Úroveň 1C, Photoshop, Word, Excel, google – dokumenty. Dokážem efektívne zorganizovať deň, nerada strácam čas. Úroveň angličtiny: rozumiem cudzincom a oni rozumejú mne. Tiež ovládam ukrajinský jazyk, čo je asi prekvapujúce.

Životopis:
Narodila som sa a vyrastala v Kyjeve. Poznám všetky najpríjemnejšie uličky v meste, kde sa dá skryť pred davom, čo ukázať návštevníkom, kde sa dá dobre najesť a napiť.

Mám 6-ročného syna. Je v takom veku, že sa o neho môže postarať pestúnka alebo babička, zriedkakedy býva chorý a nemusím si robiť starosti s jeho učením, či nešťastným manželstvom.

Extra bonusy:
Viem jazdiť na koni
Vyznám sa v predpisoch
Dobre píšem. Preto o tom, aká bude moja budúca práca, bude radosť čítať.
Dokážem 4 slová francúzsky a 2 nemecky (okrem čísiel)
Robím také fotografie tehál, ktoré si ľudia ľahko pomýlia s kusom mäsa alebo tiramisu
Za odpoveď ďakujem a teším sa na skoré stretnutie. “

Aj takto sa dá napísať životopis, ak chcete, aby o vás mali väčší záujem 🙂

zdroj: electropiknik.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com