Keď máte znamienko krásy na niektorom z týchto 7 miest, mali by ste byť opatrní! Môžu totiž o Vás veľa prezradiť!

Materské znamienka alebo znamienka krásy. Či už sa nazývajú akokoľvek, priťahujú pozornosť nášho okolia. Správny pozorovateľ vie na základe miesta, kde sa naša znamienko krásy nachádza, odhaliť kus z našej osobnosti. Máte aj Vy znamienko krásy? Pozrite sa, čo o vás hovorí.

Záleží to len na Vás. Verte či nie, znamienka krásy sú pre niektoré kultúry fyzickými talizmany. Vo východných krajinách sú znamienka krásy posolstvom pre ich nositeľa. V Číne zas pridávajú ženám na kráse. V minulosti boli dokonca muži ochotní za ženu so znamienkom krásy zaplatiť viac. Samozrejme len v prípade, že si ju išli vziať za manželku. V našej kultúre sa znamienkam krásy neprikladá veľká dôležitosť, ale možno Vás prekvapí, čo všetko o vás dokážu povedať.

Znamienko krásy na spánkoch
Pokiaľ máte znamienko pri svojich spánkoch, resp. v línii, kde vám končí obočia, znamená to, že ste človek, ktorý rád cestuje a darilo by sa mu v cudzích krajinách. Túlavé topánky však nemáte len pre potešenie, ale aj pre lepšiu budúcnosť. Váš cestovateľský duch Vám môže zaistiť krásny život, ak sa ho rozhodnete prežiť v zahraničí.

Znamienko krásy pod obočím
Pokiaľ máte znamienko krásy medzi okom a obočím, znamená to, že ste adaptabilné osobnosť a dokážete dobre vychádzať s ľuďmi. Taktiež nájdete vždy spôsob, ako urovnať konflikty a ľudia Vás často považujú za vodcu a dôveryhodnú osobnosť.

Znamienko krásy na koreni nosa
Pokiaľ máte znamienko krásy na koreni nosa, resp. v oblasti medzi obočím, môže to znamenať, že Vás v živote čaká sľubná kariéra. Bude sa Vám dariť nielen finančne, ale Vaša práca Vás bude aj napĺňať a prinášať Vám potešenie.

Znamienko krásy nad perou
Ľudia s týmto druhom znamienka sú považovaní za veľmi príťažlivé a atraktívne. Okrem toho, že opačné pohlavie priťahujú fyzicky, sú však aj mimoriadne prívetiví k svojmu okoliu a popularite sa teší najmä v kruhu svojich blízkych. Často sú to ľudia, ktorí si dávajú záležať na tom, čo konzumujú a okrem toho sa o seba aj radi starajú.

Znamienko krásy na dlani
Znamienka krásy na dlani sú charakteristické pre ľudí, ktorí preferujú stabilitu. Len zriedkakedy sú strojcami problémov a často vynikajú v ekonómii alebo prírodných vedách.

Znamienko krásy na lícnych kostiach
Pokiaľ máte znamienko krásy na lícne kosti, znamená to, že ste celkom silná a autoritatívne osobnosť. Ľudí s takýmto znamienkom v minulosti považovali za vodcu. Väčšinou sú nositelia tohto znamienka úspešní a neraz dokážu stúpať do výšok a plniť si sny.

Znamienko krásy na chodidlách
Znamienka krásy na tomto mieste sa objavujú u ľudí, ktorí zbožňujú všetko nové, milujú cestovanie a užívajú si všetkého, čo svet ponúka. Či už je to dobré jedlo, zábava alebo poznanie, ich otvorenosť voči svetu je k ich okolie nákazlivá a ľudia s nimi preto radi prichádzajú do komunikácie.

zdroj: prosvet.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com