Každá žena môže vyzerať mladšie, stačí sa riadiť týmito 3 jednoduchými radami. Vaši známi si to všimnú ako prví!

Pokiaľ sa chcete cítiť lepšie kvôli sebe, alebo chcete ukázať okoliu čo vo vás je, tak máme tu rady ako na to. Všetko sa odvíja od vašej krásy. Tieto rady sú pre všetky tie ženy, ktoré sa neboja svojou čarovnosťou osloviť mužské pohlavie.

Uberte pár rokov:
Náš vek najviac prezrádza naša pokožka. Tá už tiež nie je pevná a pružná, ako keď sme mali 20 rokov. Ale netreba zúfať! Aj tu sa vždy nájde niečo, čo vie pomôcť vyhladiť vrásky. Vďaka kolagénu je pokožka pružnejšia a vyzerá mladistvejšie. Samozrejme, vás hneď neposielame na nejaké injekčné výplne. Stačí, ak si zaobstaráte kolagén vo forme kapsuliek. Vaše vrásky vám už viac nebudú robiť „vrásky“. Tento univerzálny „liek“ je výborným pomocníkom, čo sa týka pohybového ústrojenstva, tak aj svalstva a taktiež vie zlepšiť kvalitu vlasov.

Zredukujte váhu:
Či sa nám to páči alebo nie, ale aj naša váha určuje, či sme pre okolie atraktívne alebo práve naopak. Preto, ak by ste chceli ozaj vyzerať ešte lepšie, snažte sa schudnúť pár kíl. Keď to dokázali ženy pred vami, dokážete to aj vy! Dôležité je nezabúdať na veľa zeleniny, bohatej stravy spojenej s pohybom. Pokiaľ kilá nejdu dole tak, akoby ste chceli, na trhu sú všelijaké výživové doplnky. Konkrétne tabletky na chudnutie, ktoré pomáhajú vášmu metabolizmu spalovať a nebudete chcieť toľko veľa konzumovať. Ale všetko treba brať s rozumom.

Hýčkajte sa:
Hýčkajte sa a rozmaznávajte! Na to by ste nemali nikdy zabúdať. Každý muž má rád , ak je žena upravená a pekne oblečená. Preto vždy dbajte na svoj účes, nevychádzajte s vlasmi ako slama. Aby ste svoj dojem nepokazili, skúste si trošku rozžiariť tvár a jemne sa nalíčte, uvidíte ako omladnete. A taktiež netreba zabúdať na svoje nechty! Pekne upravené lakom nikoho neodradia, lak môžete použiť aj na nechty na nohách. Snažte sa podporiť svoju prirodzenosť, netreba nič preháňať. Takto vás nikto neprehliadne!

zdroj: myjsmezeny.cz / Bigstock.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com