Kamarátstvo so škorpiónmi nie je výsadou pre všetkých. Toto je 5 dôvodov, prečo naozaj dobré mať Škorpióna vo svojom okolí

Spread the love

Škorpión je jedným zo znamení zverokruhu a to výnimočným! Spravidla platí, že ľudia narodení v mesiacoch október a november sú ľudia, ktorí Vás mnohokrát dokážu zaskočiť. Čo je však dobré, že pozitívne!

 

Ten, kto pozná nejakého škorpióna vie, že v prípade tohto znamenia nemožno spoliehať na prvý dojem. Ide totiž o ľudí, ktorí sa v skutočnosti javia ako úplne niekto iný.

U škorpiónov však platí 100% jedna vec – škorpióny sú z celého srdca úprimní, a tak sa nikdy neboja povedať druhému pravdu priamo do očí. Narozdiel od prebytku úprimnosti, totiž trpí nedostatkom empatie. To spravidla znamená, že to svojou otvorenosťou mnohokrát až preháňajú. Vždy by ste však mali mať na pamäti, že to nerobia schválne. Sú len skrátka ľudia, čo chcú mať vo všetkom jasno.

Ak je niekto z Vašich blízkych narodený v znamení škorpióna, mohli ste už ľahko zistiť, že sú to ľudia, ktorým značne záleží na tom, ako vyzerajú a to za všetkých okolností. Veľakrát to tiež očakávajú od druhých. Hoci to teda škorpióny nemyslia zle, vďaka svojej úprimnosti a dôrazu na svoj vzhľad môžu mať niekedy neprimerané komentáre typu „v tom novom tričku vyzeráš tučne“. Na druhú stranu Vás však môžu obdarovať novým svetrom, ktorý sa podľa nich dokonale hodí k odtieňu vašej pleti. To, čo totiž škorpióny milujú, je dávanie starostlivo vybraných darčekov.

Prečo by ste mali chcieť vo svojom živote škorpióna?

Ak Vám môžeme odporučiť, tak jednoznačne škorpióna! Aj napriek tomu, že sa môže zdať komplikovaný, občas žiarlivý a nerozdielny, má jednu výnimočnú vlastnosť!

Túži po TRVALOM a pevnom vzťahu!

 

 

Ak teda hľadáte stabilného partnera, potom je škorpión skvelou voľbou. Jedná sa o romantického, verného a oddaného spoločníka. Zároveň sa jedná o osobu, ktorá k Vám bude vždy úprimná. Čo si budeme hovoriť, vždy sa v živote hodí mať niekoho, kto je k Vám na 100% otvorený.

Čo by ste mali mať na pamäti?

Ak komunikujete zo Škorpiónom, mali by ste mať na pamäti, že ho nemožno oklamať, prípadne veľmi ťažko. To platí aj vo chvíli, keď je do Vás bezhranične zamilovaný! Aj vtedy má uši na stopkách a zostáva vždy nohami pevne na zemi.

Ak ide o jeho osobu, dokáže skvele vycítiť, či sa s ním zaobchádzalo úprimne. Žiadny podvodník si tak na neho nepríde!

Vcelku možno povedať, že škorpióny sú pragmatici a realisti, čo sa im v živote mnohokrát hodí.

You Might Also Like