K úspešnému roku 2022 vám dopomôžu nebeské sily. Tieto modlitby majú vplyv zmeniť váš život!

Nový rok je pre mnohých aj novým začiatkom. Snažíme sa zlepšiť svoju osobnosť, začať od  znova, bez výčitiek. Silvester nám dáva novú nádej v lepší život.

Lúčime sa so svojimi starými problémami a rozmýšľame, čo by sme mohli urobiť lepšie. Púšťame so do nových projektov a aktivít, ktoré v tomto roku chceme úspešne zvládnuť. Pre splnenie našich snov je nám na pomoc modlitba, ktorá nás povedie správnym smerom na cestu na ktorej prekážky a ťažkosti hravo zvládnete.

Silná modlitba k sv. Mikulášovi:
Svätý Mikuláš z Myry je jeden z mnohých najuznávanejších kresťanských svätcov. Mnohí ľudia po celom svete sa s prosbami a modlitbami obracajú práve na neho. A nie je to tak úplne náhodou. Modlitby neostanú nevypočuté, ba naopak, tisícky ľudí, ktorí sa k nemu modlili, ľahšie prekonávajú všetky prekážky, ktoré im život priniesol.

Odpradávna je sv. Mikuláš patrónom námorníkov a cestovateľov. A práve námorníci majú nespočetné množstvo dôkazov toho, ako im sv. Mikuláš pomohol! Keď sa však zobudíte a čaká vás dlhá a náročná cesta, nie je na škodu pomodliť sa, aby bola vaša cesta príjemná a úspešná.

Tiež je známe, že pomáha nespravodlivo odsúdeným a nie je zriedkavé, že sa na neho s prosbami obracajú aj tí, ktorých odsúdili spravodlivo. Nie je však tajomstvom, že svätec dokáže odpúšťať každému, dokonca aj tomu, ktorý vykonal chybu cestou životom.

Nie je situácia, ktorú by modlitba nevyriešila. Nemusíte chodiť do kostola, ak nemôžete, pomodlite sa doma. Všetky modlitby dostanú odpoveď!

Teraz vám predstavíme modlitbu, ktorá zmení váš život! Vylieči vás z chorôb a vyrieši vaše problémy. Ak hľadáte východisko v situácie, ktorá sa zdá byť beznádejná, nebojte sa, modlitba pomôže. To, že táto modlitba dokáže zázraky vám potvrdia všetci, ktorí sa s k svätým obracajú práve s touto modlitbou.

Presvätý Mikuláš, prihovor sa za mňa pred trónom Pána, pomocníka v ťažkostiach a útrapách! Pomôž mne, hriešnemu, v mojom živote, pros Boha o odpustenie mojich hriechov, ak som vedome či nevedome zhrešil slovom, skutkom alebo myšlienkou.

Modli sa k Pánovi, aby ma zbavil od fyzických aj duchovný múk, a pomôž mi, aby moje pozemské úsilie slúžilo na slávu Pána nášho jediného Boha. V ťažkých chvíľach ma nenechávaj bez ochrany. Otcovi a Synovi a Duchu Svätému posielam chválu naveky. Amen.

Modlitba za blahobyt k sv. Spyrindonovi z Trimphundu
Ak máte jasný cieľ zmeniť váš život lepším smerom, modlitba k sv. Spyrindonovi Trimphundskému by mala zabrať. Modlia s k nemu pre riešenie finačných problémov, pomoc pri transakciách a za celkové peňažné bohatstvo.

Preblahoslavený svätý Spyridon! Modli sa za milosť u Pána nech mi odpustí moje hriechy. Vypros mne, Božiemu služobníkovi, požehnaný život,  zdravie duše a tela, bohatstvo aj hmotné aj duchovné. Pros Pána Boha nášho o pomoc, nech moje skutky slúžia jemu na slávu. Zbav ma od duchovných aj fyzických múk, od pokušenia diabla, a zla.

Modli sa u Pána, aby my odpustil prehrešky či už vedomé alebo nevedomé, osvetlil mi život svojou láskou a ukázal mi správnu cestu, milosrdne viedol moje kroky a obdaril ma prosperitou a pokojným životom. Sláva Otcu a Synovi i Duchu Svätému naveky vekov. Amen.

Pravidelné modlenie a viera prinesú svoje ovocie. Zmeňte váš život a život vašich milovaných a premeňte neúspech na úspech a šťastie. Nech vás navždy ochraňuje Boh. Amen.

 

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com