Jednoduchý test, ktorý vám prezradí, ako milujete a koho v živote potrebujete!

To ako niekoho milujete a koho potrebujete je otázka vášho srdca. Okrem srdca však v každom takomto rozhodnutí stojí aj váš rozum. Preto skúste nechať pracovať vaše podvedomie, aby ste dostali odpoveď na vašu otázku. Zistite svoju milostnú energiu, podľa tohto testu, ktorý zostavila parížska somatopsychoterapeutka

Ako na to? Skúste sa teraz nesústrediť na všetky zaužívané tvrdenia o tom, čo predstavujú jednotlivé farby. Vyberte si len tú, ktorá vás najviac priťahuje. Riaďte sa prvým momentom a vyberte si jedno zo srdiečok.

 

Ružová: Táto farba predstavuje idealistickú a filmovú lásku, ktorej sa oddáte celým svojím telom a dušou. Vo vašom živote sa usilujete o niečo stabilné a trváce. A ak vám to daná osoba nevie dať, radšej budete sami. S*x pre vás nie je len otázka telesného zážitku. Prežívate ho ako telesne, tak aj hlboko vo svojej duši. Potrebujete niekoho, kto sa vie povzniesť na veci a je svojím spôsobom snílek. Mal by byť schopný celý sa oddať, tak ako to robíte aj vy.

Zlučiteľné farby:  červená, oranžová, ružová

 

Červená: Milujete, keď môžete byť potrebný. Materskosť a otcovstvo je niečo, čomu sa chcete oddať. Doslova vás napĺňa pocit oddanosti. Vaše s*xuálne vzťahy sú postavené na maximálnej nežnosti. Dávate do toho všetky vaše pozitívne city a emócie. Vedľa seba potrebujete človeka, ktorý dokáže oceniť starostlivosť, ale tiež toho, ktorý vie byť aj samostatný.

Zlučiteľné farby: modrá, zelená, fialová

 

Oranžová: Ste plný radosti zo života a milujete pozitívnu energiu. Ste za všetky druhy vzťahov. Či to budú krátkodobé, alebo dlhodobé. Ste proste človek stvorený pre viazanie sa na niekoho. Milujete nepodmienečne ale bez drámy. Skrz s*x ukazujete svoju lásku k životu. Je to impulzívny akt, ktorý vás skrz rozkoš oslobodzuje. Potrebujete človeka, ktorý je taký istý milovník vášne a s*xu. Niekoho, kto na vás nebude až tak závislý, ale bude vám verný. Mal by to byť človek, ktorý bude za každé dobrodružstvo.

Zlučiteľné farby: oranžová, červená, modrá

 

Žltá: Dbáte na to, kto má čo oblečené a aké je jeho postavene v spoločnosti. Milujete nevinné flirtovanie. Čo sa týka vášho s*xuálneho života, tak v tomto prípade ide hlavne o hlavu a nie city. Pred realitou dávate prednosť vlastnému snívaniu. Potrebujete vychovaného, silného, dominantného a zodpovedného partnera. Potrebujete niekoho, o ktorom snívajú všetci.

Zlučiteľné farby: žltá, fialová

 

Zelená: Zelená farba je farba hlbokých citov a nežnej lásky. Aj keď to o vás prezrádza, že ste trošku naivný, no nevylučuje to navzájom vašu oddanosť a bojovnosť za pravú lásku. Je pre vás dôležité byť pre vašu lásku aj dobrým priateľom. S*x pre vás nemá žiadnu cenu, ak v tom nie je láska. A tak ho aj beriete. Ako splynutie dvoch duší, ktoré sú pre seba stvorené. Hľadáte partnera, ktorý je idealista a dokáže byť pred vami úplne otvorený.

Zlučiteľné farby: modrá, zelená, červená

 

Modrá: Ste umelec s dobrou intuíciou. To vás chráni pred povrchnými ľuďmi, ktorý sa len tvária, že vás milujú. Láska vás dokáže inšpirovať a dávať vám krídla, aby ste vzleteli do každého dňa viac a viac zamilovaný. Komunikácia pri s*xe je pre vás veľmi dôležitá. Vaša umelecká stránka je veľmi pozitívne využívaná hlavne pri tomto akte. Potrebujete vedľa seba spontánneho človeka, ktorý je citlivý a taktiež kreatívny.

Zlučiteľné farby: oranžová, červená a ružová

 

Fialová: Ste autorita, ktorá rada ovláda každý vzťah. Ste schopný skrotiť všetky vaše city a impulzy. V láske ste veľmi opatrný. Hľadáte radšej pevné a trvalé vzťahy. O niečo krátkodobé sa vôbec neusilujete. K vášmu životu potrebujete poddajného partnera, ktorý bude zvodný a hľadač dobrodružstva.

Zlučiteľné farby: červená, žltá, ružová

 

Striebristá: Táto farba symbolizuje prijatie a schopnosť riadiť sa vlastnou intuíciou. Ste citlivý a chápete pocity iných. Vaša empatia je najsilnejšou zbraňou. Váš ideálny s*x predstavuje fantáziu, skúšanie niečoho nového. S*x je pre vás jednoducho alchýmiou.

Potrebujete partnera, ktorý je citlivý a empatický. Ktorý pochopí vaším náladám. Komunikácia pre vás musí byť kľúčová.

Zlučiteľné farby: zelená, modrá, ružová

 

ZDROJ: pronaladu.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com