Je znamenie zverokruhu vášho partnera jedno z tých, ktoré je predurčené na šťastný a dlhý vzťah?

Zodiac. Vector illustration of the astrological sign of Virgo as a beautiful man with a naked torso. Round shape

Spread the love

Ktorý muž je ten pravý a ktorý naopak len známosť na jednu noc? Ako a podľa čoho to môžete rozpoznať? Jednoznačnú odpoveď vám zaručiť nemôžeme, avšak máme dobrú pomôcku. Existujú znamenia zverokruhu, ktoré sú pre dlhodobé partnerstvá naklonené viac, ako ostatné. V nasledujúcom článku vám prezradíme, o ktoré znamenia ide.

Panna:
V prípade, že očaríte muža v znamení panny, budete preňho princezná na celý život. Iné ženy ho zaujímať nebudú a pre vás by zniesol aj modré z neba. Pri zoznamovaní sú mierne hanbliví a viac introvertní, avšak vo vzťahu o to viac verní a spoľahliví. Sú veľmi schopní a priebojní, avšak rodina je pre nich priorita.

Ryby:
Ak je váš partner v znamení ryby, môžete byť pokojná. Títo muži bývajú veľmi chápaví, láskaví a vnímaví. Záleží im na spravodlivosti a na spokojnosti ostatných ľudí. Najradšej by vyhoveli všetkým okolo nich a prispôsobiť sa ľuďom, ktorých majú radi im nerobí problém. Pri mužoch v znamení ryby sa budete cítiť naozaj bezpečne a pokojne.

 

Rak:
Pre mužov je intuícia menej prirodzená ako pre ženy, avšak pre mužov v znamení raka je intuícia pri výbere svojej životnej lásky na prvom mieste. Títo muži sú veľmi verní, spoľahliví a citliví partneri. Majú oči len pre svoju milovanú polovičku, ktorú by nevymenili za žiadnu inú.

Vodnár:
Aj keď je pre vodnára typické, že rád objavuje a skúša nové veci, pri partnerskom živote to rozhodne neplatí. Vo vzťahu potrebuje istotu a bezpečie. Ak nájde to, čo hľadá, tak dokáže byť oddaný, verný a spoľahlivý partner na celý život.

Ak je váš partner v inom znamení, určite nezúfajte. Dôležité je samozrejme to, ako sa spolu cítite a ako si s vaším partnerom rozumiete. Nezabúdajte na svoju intuíciu a súhru rozumu s citmi.

You Might Also Like