Je tomu skutočne tak? 10 vecí, ktoré robia takmer všetky ženy, ale nikdy sa k nim nepriznajú.

Dramatickosť, žiarlivosť, komplikovanosť, ale aj dávka roztomilosti a množstvo iného, čomu sa ťažko odoláva. Na to, aby sa jej nálada zlepšila, stačí maličkosť, avšak platí to aj naopak – rovnaká maličkosť ju môže dostať až tesne k bodu mrazu. Pochopiť ženu je nemožné, zbytočne by ste sa o to pokúšali! Týchto desať vecí však všetky spája – robí ich takmer každá z nich.

Hromadenie oblečenia:
Žena nemá v šatníku nikdy dostatok vecí ani topánok, ani doplnkov, ani kabeliek, ani líčidiel. A aj keby NÁHODOU mala (čo sa ale určite nestane), veď ten rúž je taký pekný! Asi preto kozmetický priemysel úspešne napreduje. Niektoré ženy by si mohli doma otvoriť vlastný obchod. Pomôžu si, keď kamarátka má novú kolekciu očných tieňov?

Nespokojnosť s výzorom:
Určite ste svedkami toho, že ženy sa takmer stále sťažujú na svoj výzor. Že by to občas robila aj Angelina Jolie? Každá má nedostatky, v ktorých vidí najväčšiu svetovú katastrofu. Treba im občas pripomenúť, že sú krásne. Všetky majú svoje prednosti a to dôležité nemusí byť vždy len vidieť.

Telefón neustále v rukách:
Ak chceme byť úprimní, toto sa netýka, samozrejme, iba žien, ale v dnešnej dobe už takmer každého. Prestali sme spolu komunikovať tvárou v tvár, radšej si píšeme. Dokonca aj vtedy, keď sme v jednom byte či v tej istej izbe. Veď vyjadriť pocity cez Messenger je jednoduchšie. Okrem komunikácie cez správy sa stále populárnejším stáva napríklad Snapchat, kde môžeme dať vedieť, čo sme mali na večeru, ako sme sa (ne-)učili a aké máme krásne nové šaty.

Očakávanie komplimentov:
Žiadna žena si sebou nie je úplne istá a každá rada počuje, že je krásna. Dokonca aj keď sedí doma, neučesaná a v teplákoch. Aj ten nenápadný kompliment pre ňu znamená veľa. Práve v týchto chvíľach ženy siahajú po fotkách, na ktorých vyzerajú dokonale, uverejnia ich a čakajú na pozitívne reakcie ostatných.

Ak fotku lajkne alebo okomentuje niekto, kto sa žene páči, dobrá nálada na seba nenechá dlho čakať. V kritických okamihoch dokonca svojimi vlastnými vyjadreniami pobáda ľudí, aby jej písali pochvalné komentáre. To je najčastejšie úloha najlepších kamarátok. („Nieee, vyzeráš úžasne, tie šaty nemajú chybu.“ a pod. )

Porovnávanie sa s ostatnými ženami:
Bez ohľadu na to, ako často bude žena prijímať komplimenty, v prítomnosti inej ženy sa nikdy nebude cítiť úplne smelo. Ak sa niektorej len zapáčila vaša fotka na facebooku alebo si od vás potrebovala požičať poznámky z prednášok, budete porovnávať, čo ona má, a vy nie. Nie sú to vždy príjemné zistenia, ale brániť sa proti tomu dá len ťažko.

Maľovanie kvôli foteniu:
Každému je jasné, že dokonalé fotky na Instagrame či facebooku nie sú momentky. Predchádza im dlhá príprava – cez maľovanie, účes až po výber vhodného oblečenia. Je treba predsa ukázať ten nový rúž, ktorý vynikne len pri perfektnom nalíčení. Akoby to nestačilo, veľa mladých žien dokáže stráviť hodiny sledovaním videí s návodmi, ako si vytvarovať dokonalé obočie a ako najlepšie naniesť na pery rúž.

Znie to síce neuveriteľne, ale naozaj existujú manuály na to, ako správne pózovať a špúliť pery pred kamerou. Ak je to už všetko poriadne naštudované, vznikajú desiatky fotografií, z ktorých vyhrať môže iba jedna, ktorá oslávi víťazstvo umiestnením na instagramovom príp. facebookovom profile, kde čaká na pochvalné komentáre. To je však už ďalšia kapitola.

Skupinky:
Určite ste si všimli, že ženy takmer nikde nechodia samy. Od nákupov až po toalety. Prečo je to tak? Určite rozmýšľajú o tom, že ovládnu svet s Byoncé na čele. Okrem toho, musia mať predsa vždy po ruke niekoho, s kým si môžu na toalete alebo kdekoľvek urobiť selfie, premaľovať rúž a kto im povie, že ten chalan sa na nich pozrel. A, samozrejme, samy by nemohli ani ohovárať novú kolegyňu a jej absolútne nevkusné šaty.

Večná nerozhodnosť:
Muži, chcete sa ísť niekam najesť? Určite sa nepýtajte ženy kam. Jedlo nie je to jediné, s čím by ženy dlho váhali. Rozhodovanie pre ne nie je ľahké a nerozhodnosť ich sprevádza vždy a všade.

Ženské problémy:
Poznajú to všetky. Prudké výkyvy nálad a pocit, že všetko je proti nim. Vždy raz za mesiac. S trochou sťažností to ale musia zvládnuť. Najlepšie je vtedy žene darovať čokoládu a kvety. Bolesti to síce nezmierni a zmeny nálad neprestanú, ale je príjemné cítiť, že aj vtedy na vás niekomu záleží. Ak to prežijete bez ujmy, klobúk dole.

Všetko je OK:
Nejedna žena na otázku, čo sa stalo, odpovedá, že všetko je v úplnom poriadku. Je to totiž oveľa ľahšie ako vysvetľovať svoje emócie a pocity. Okrem toho, nemusíte byť na vine práve vy. Možno to je len nejaká smutná spomienka. Niekedy je lepšie nechať to tak, nepýtať sa. Odpovedať na otázky ju totiž môže stáť veľa úsilia a niekedy dokonca vyvolať aj plač.

V ženách sa často strácame. Sú zložité, no okúzľujúce a zábavné. Veľakrát sú však také popletené, že si ani ony samy nerozumejú.

zdroj: tapoos.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com