Je cukor droga ? Pozrite sa, čo to spravilo s týmto chalanom, ktorý ho na mesiac vysadil…

Existuje veľa článkov a výskumov o tom, aký je cukor škodlivý. Každý deň ho jeme aj v jedlách, o ktorých ani netušíme, že v nich je. Vedeli ste napríklad, že v takých hranolkách je cukor? Neprijímať cukor vôbec sa dnes zdá takmer nemožné. Tento chlapec vyskúšal nejesť cukor jeden mesiac a pozrite sa, čo to s ním urobilo.

Pre bežných ľudí je veľmi náročné nejesť vôbec cukor. Zo začiatku sa môžu vyskytnúť niečo ako abstinenčné príznaky.

Sacha, ktorý pochádza v Holandska sa rozhodol, že skúsi mesiac žiť úplne zdravo. Zo stravy úplne vylúčil všetky éčka, cukor, alkohol a upravované látky. Svoj experiment nahrával a dokumentoval vo videu.

Toto video vám prinášame a môžete na ňom vidieť, že na začiatku experimentu sa Sacha cítil doslova zle, to kvôli daným abstinenčným príznakom. Cítil sa bez energie, sily a dokonca mu bolo aj zle. Po čase sa začal cítiť lepšie a náhle pocítil nával energie.

Pred experimentom absolvoval lekársku prehliadku, ktorej výsledky si zaznamenal, aby ich mohol porovnať s výsledkami po ňom. Budete prekvapení, ako veľmi sa mu zlepšil zdravotný stav. Výrazne schudol, upravila sa mu hladina cholesterolu v krvi, krvný tlak, a samozrejme aj hladina cukru.

ZDROJwww.youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com