Idol, ktorého milovali milióny a on miloval iba jednu … Príbeh o Patrickovi Swayze

Patrick Swayze bol dobrodruhom, ale zároveň aj romantikom. Miloval jazdu na koni a zúčastňoval sa honu na zvieratá. Nemal problém ani zoskokom z padáku. Na druhej strane však bolo vidieť a cítiť, že bol citlivý človek a vyžarovalo z neho niečo pozitívne a dobré.

So svojou budúcou ženou sa stretol na baletnej škole. Mal 18 a v tom čase ona mala 14 rokov. Lisa bola odlišná než dievčatá, na ktoré bol zvyknutý. Bol si vedomý toho, že ak by sa začal predvádzať, alebo nebodaj hrať na Casanovu, odišla by. Jeho manželka bola najstaršou ženou, akú kedy poznal. Neskôr si uvedomil, že múdre a šikovné ženy sú neuveriteľné atraktívne.

Patrik vždy hovoril, že jeho manželka je najkrajšia bytosť na celom svete. Bola jeho najlepším priateľom, ale aj spoľahlivou partnerkou. Ju však dostala jeho nedostupnosť a nevinnosť. Po krátkom čase si uvedomil, že sa do nej bezhlavo zamiloval. Ich láska sa začala priateľstvom, dokázali spolu prerozprávať celé hodiny. Ich rozhovoroch hrala „prím“ úprimnosť, čestnosť a otvorenosť. Na chvíľu sa odlúčili, pretože Patrik odišiel do New Yorku, kde chcel pozdvihnúť svoju kariéru v oblasti baletu.

Keďže sa Lisa odmietla vzdať Patrika, chcela byť pri ňom čo najbližšie. Neskôr sa vzali, a preto že nemali žiadne problémy začali snívať o deťoch. Bohužiaľ, tento sen sa im nesplnil a Lisa dva krát potratila. Však na to Začal Patrik piť, fajčiť a vyskúšal aj drogy. Niektorých návykov sa zbavil, ale fajčiť prestal vtedy, keď sa dozvedel o svojej diagnóze. Tá znela rakovina.

Keďže ochorenie bolo vo štvrtom štádiu, správa bola tak šokujúca, že ešte v roku 2008 sa zúčastnil posledného natáčania seriálu, kde hral agenta FBI. V tomto období medzi prácou absolvoval aj chemoterapiu. Na zlepšenie svojho vlastného zdravia konzumoval bielkoviny, na odporúčanie lekárov. Avšak ochorenie bolo v pokročilom štádiu. Napriek tomu bol Patrik trpezlivý, ale lieky proti bolesti neužíval. Okrem svojej práce na seriále, spolu s manželkou písal aj memoáre.

Rád opisoval seba samého ako “ divokého človeka“. Chcela toho v živote prežiť čo najviac, pretože ako zvedavý človek chcela porozumieť všetkému. Avšak Hollywood neodpovedal na jeho potreby. Po skončení natáčania odišiel na ranč, kde ho ochorenie začalo pomaly pohlcovať.

Jeho milovaná manželka bola po jeho boku Aj tento krát až do poslednej chvíle, teda až do jeho smrti. Láska, ktorú obaja preukazovali navzdory ťažkostiam a životným skúškam vyvoláva aj dnes radosť a rešpekt. Pre Patrika bolo ťažké toto obdobie, ale pre Lisu bolo dvojnásobnou skúškou. Napriek tomu, obaja boli odvážni snažili sa neukazovať navonok svoju bolesť.

ZDROJvideoboom.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com