Ich matka už nemala peniaze, a tak sa začali modliť. Keď prišli domov, nemohli uveriť vlastným očiam!

Sara Moore Gruverová je matkou troch detí. Žije v meste Watkins Glen v štáte New York. Pred niekoľkými dňami videli, aká silná je detská viera a nádej.

Žene zostalo posledných 20 dolárov a musela čakať na výplatu. Jej deti to nechápali a prosili ju o zmrzlinu. Ich mama im vysvetlila, že nemá dosť peňazí a doma majú stále dostatok jedla.

Keď sa vracali domov, mama počula zo zadného sedadla niečo nečakané. Jedno z detí sa začalo modliť: „Pane Bože, veľmi by sme chceli zmrzlinu. Mohli by ste dať mame nejaké peniaze? Ďakujem.“
Mama deťom povedala, že Boh sa stará o dôležitejšie veci, ako je zmrzlina; veď v Texase bolo strašidelné tornádo. Povedala im, že Boh im nenechá peniaze na prahu. Musí sa postarať o rodiny, ktoré prišli o všetko.

Keď prišli domov, žena našla v pošte záhadnú obálku. Vnútri bol list a šek na 123 dolárov. Peniaze boli vrátené po tom, čo žena zaplatila v banke za pôžičku o niečo viac. Sara sa okamžite vrátila do obchodu a kúpila deťom zmrzlinu. Vtedy si uvedomila, aká silná je viera a nádej detí.

Ak vám tento príbeh pripomenul, že hlboká a úprimná viera je krásna, podeľte sa o tento článok so svojou rodinou a priateľmi na Facebooku. Nikdy neviete, komu to treba pripomenúť 🙂

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com