Hviezda Vyvolených Tony Ferletjak je na úteku pred basou: Polícia rozbehla celoštátne pátranie!

Antono Ferleťják je odsúdený na 15 rokov za lúpež.

Policajný zbor (PZ) SR v rámci vianočnej kampane upozorňuje na pátranie po Antonovi Ferleťjákovi, ktorý je odsúdený na 15 rokov odňatia slobody. Vo svojom profile na sociálnej sieti polícia informuje, že Ferleťják je odsúdený za lúpež.

„Tony, poď už na Vianoce konečne domov! Pozývame ťa k štedrovečernému stolu na Chorvátsku 5 v Bratislave,“ píše polícia v pohľadnici, ktorú zverejnila vo svojom profile na sociálnej sieti.

Policajný zbor aj tento rok upozorňuje na najhľadanejšie osoby v rámci vianočnej kampane, ktorej cieľom je „pútavo a masovo zaujať verejnosť s úmyslom získania informácií vedúcich k ich vypátraniu“.

Tento rok je hlavným motívom kampane virtuálna pozvánka k štedrovečernému stolu. Fiktívna večera bude organizovaná na adrese Chorvátska 5 v Bratislave, čo predstavuje sídlo Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody. Vtipným spracovaním serióznej témy chce polícia osloviť čo najväčšie publikum. Minuloročná vianočná kampaň priniesla pozitívny výsledok, na základe zverejneného statusu boli získané informácie k vtedy dlhoročne nezvestnému Henrichovi Sz., členovi gangu takáčovcov. Muž bol vďaka kampani zatknutý.

 

 

NAJHĽADANEJŠÍ: ANTON FERLEŤJÁK ALIAS TONY NEPATRÍ DO VILY, ALE DO BASY NA 15 ROKOV – VIDELI STE HO?

POLÍCIA ZVEREJŇUJE…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 15. decembra 2020

 

zdroj: SITA, Polícia Slovenskej republiky

 

 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com