HORÚCA SPRÁVA! Stredoškolák pobodal svojho spolužiaka, je v kritickom stave. V jeho taške našli policajti kladivo a nožnice!

Študent strednej školy zaútočil v Budapešti nožom na spolužiaka, zraneného previezli do nemocnice – uviedlo v pondelok budapeštianske policajné riaditeľstvo na stránke police.hu.

Budapeštianske stredisko ekonomického odborného vzdelávania (BGSZC) Hunfalvy János Bilingválna pedagogická škola ekonomického zamerania – kde došlo k pobodaniu – vo vyhlásení uviedlo, že pobodaný chlapec utrpel zranenia s dobou liečenia do 8 dní. Polícia neuviedla meno inštitúcie, uviedla len, že k činu došlo v pondelok okolo 9.20 h na strednej škole v 1. okrese. Zraneného previezli záchranári do nemocnice a muža s nožom zatkli na mieste činu.

Budapeštianske policajné riaditeľstvo začalo vyšetrovanie pokusu o ublíženie na zdraví a údajný páchateľ sa bude zodpovedať, uviedli. Podľa vyhlásenia, ktoré BGSZC zaslalo agentúre MTI, „v minulosti nedošlo k žiadnemu incidentu“. Zranený študent utrpel zranenia, ktoré s dobou liečenia do 8 dní. Polícia prípad vyšetruje a riaditeľ inštitúcie o incidente informoval zamestnancov a študentov na školskom stretnutí. Škola, v ktorej došlo k pobodaniu, informovala, že v prípade potreby je žiakom k dispozícii školský psychológ. Podľa Blikk žiak bodol svojho spolužiaka počas prestávky a obeť bola vážne zranená na krku.

V jeho taške našli policajti kladivo a nožnice.

 

zdroj: police.hu

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com