Horúca správa! Minister zdravotníctva Lengvarský: Slováci pripravte sa! PRÍSNE kontroly a TVRDŠIE opatrenia!

Epidemiologická situácia sa na Slovensku dramaticky zhoršuje a to sa už čoskoro môže prejaviť aj na prísnejších pravidlách. Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský naznačil, čo čaká Slovákov!

„Blížime sa k bodu, keď budeme musieť prijať tvrdšie opatrenia,“ povedal pred rokovaním vlády.

Ľudí vyzval, aby využili možnosť očkovania a tiež, aby dodržiavali nastavené opatrenia. S odborníkmi sa v stredu ráno rozprával na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky o tom, aby sa tvrdšie vynucovali opatrenia.

Dodal, že spolu s odborníkmi prebieha diskusia o tvrdšom vynucovaní opatrení, „aby okresy, ktoré sú v zlej situácii, hlavne čo sa týka počtu hospitalizovaných, boli riešené formou prísnejších kontrol alebo opatrení, ktoré budú prijímané na úrovni regionálnych hygienikov.“

„Hovoríme o tom, aby sme tvrdšie vynucovali opatrenia, aby okresy, ktoré sú v zlej situácii, hlavne čo sa týka počtu hospitalizovaných, boli nejakým iným spôsobom riešené. To znamená, či už formou nejakých prísnejších kotnrol alebo opatrení, ktoré budú prijímané na úrovni regionálnych hygienikov,“ doplnil s tým, že viac prezradí po rokovaní vlády.

Ďalšie opatrenia chce minister oznámiť buď po rokovaní vlády, alebo v priebehu budúceho týždňa.

 

video zdroj: webnoviny.sk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com